Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
ДП "Путильський лісгосп "
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 9959   
Середа, 23 липня 2008 17:46

 

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Путильський лісгосп "

 

Розташований у південно-західній частині Чернівецької області на території двох адміністративних районів: Путильського та Вижницького. Загальна площа лісів держлісгоспу - 41275 га, в т.ч. Путильський район - 39775 га Вижницький район - 1500 га. В структуру держлісгоспу входять 9 лісництв, мисливське і господарство "Карпатське", цех переробки деревини.

Путильський держлісгосп створений у 1995 році згідно наказу Міністерства лісового господарства України від 26.05.1995 р. за рахунок реорганізації Путильського лісокомбінату, який, у свою чергу, був створений у 1959 році на базі лісів Путильського району.

Господарська діяльність держлісгоспу направлена на вирощування високопродуктивних насаджень, охорону лісів від пожеж, лісовідновні заходи та переробку деревини. У лісовому фонді держлісгоспу переважають насадження ялини європейської, які складають 95 % вкритих лісовою рослинністю земель. Інші хвойні породи (ялиця біла, модрина європейська, сосна звичайна) займають 2,8 відсотка вкритих лісовою рослинністю земель. Твердолистяні породи (бук лісовий) займають 1,5 %, решта береза, вільха.

Лісогосподарська діяльність включає в себе: проведення рубок формування і оздоровлення лісів; охорону та захист лісів; лісовідновлення; побічне користування лісом та інше. Щорічні обсяги створення лісових культур складають більше 250 га. З цією метою в розсаднику щорічно вирощується більше 2,0 млн.шт. сіянців ялини та ялиці. Мисливське господарство "Карпатське" займає площу 43113 га і поділяється на 9 єгерських обходів. Основна діяльність господарства направлена на збереження і примноження фауни гірського краю. Для цього проводяться біотехнічні заходи (заготівля сіна, кормових віників, посів кормових полів, влаштування годівниць, солонців).

Переробка деревини проводиться з допомогою трьох лісопильних рам та деревообробних верстатів. У 2002 році придбано стрічкопильний і багатопильний верстати словацького виробництва "МЕВОК", що дало змогу збільшити обсяги переробки деревини.

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com