Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
ДП "Сторожинецький лісгосп "
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10016   
Середа, 23 липня 2008 17:59

 

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Сторожинецький лісгосп "

 

Підприємство розташоване у південно-західній частині Чернівецької області. Лісові насадження, що входять до його складу, знаходяться на території Сторожинецького, Глибоцького та Вижницького районів.

Загальна площа лісів держлісгоспу - 39351 га, в т.ч. вкрита лісом площа -36087 га, з них: хвойні ліси займають 50,4 %, твердолистяні -47 %, м'яколистяні -2,6 %. Основні лісоутворюючі породи: ялиця, ялина, бук, дуб. У структуру підприємства входять 10 лісництв, мисливське господарство і З лісопромислові цехи.

Ведення лісового господарства забезпечує щорічне лісовідновлення на площі понад 200 га. На 75 % цієї площі забезпечується природне поновлення лісу господарсько-цінними породами.

Рубками формування і оздоровлення лісів охоплюється щорічно майже 1700 га, в т. ч. в молодняках - 500 га. Мисливські угіддя держлісгоспу населяють ведмідь, зубр, олень, козуля, кабан, вовк, лисиця та інші представники лісової фауни. Єгерська служба створює належні умови для примноження лісової фауни, забезпечує охорону мисливських угідь, організовує полювання для членів мисливських товариств нашої держави та іноземних туристів-мисливців.

Щорічний обсяг заготівлі деревини складає понад 100 тис.м3 деревини. Значна частина деревини переробляється на власних потужностях. Продукцією переробки є: пиломатеріали, чорнові меблеві заготовки, шпон струганий, паркетні заготовки, шпали, вагонка, піддони та ін. На експорт направляються букові і хвойні пилені заготовки, пиломатеріали хвойні, а також пиловник бука і хвойних порід.

Побічне користування лісом здійснюється шляхом проведення заготівлі дикорослих плодів та ягід, грибів, лікарської сировини, розвитку бджільництва.

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com