Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Чернігівщині проведено рейди з контролю під час відкриття полювання на пернату дичину
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 17809   
П'ятниця, 15 серпня 2008 01:44

8 – 10 серпня поточного року держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області спільно з Держекоінспекцією України та працівниками органів УМВС проведено рейди з контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства під час відкриття полювання на пернату дичину в мисливський сезон 2008 року.

 

Попри роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової інформації, проведену Держекоінспекцією перед відкриттям полювання, все ж таки знайшлося чимало несвідомих мисливців, які проігнорували вимоги наказу Державного комітету лісового господарства України “Про проведення полювання на пернату дичину в мисливський сезон 2008/2009 року” та Закону України “Про рослинний та тваринний світ”.
Так, під час рейдів було виявлено 24 порушення вимог природоохоронного законодавства на території мисливських угідь Чернігівського та Козелецького районів, за якими складено 24 протоколи про адміністративне правопорушення: із них за порушення правил рибальства складено 5 протоколів, за незаконне полювання на пернату дичину – 19 протоколів про адмінправопорушення. Накладено штрафів на загальну суму у розмірі 2516 гривень. Матеріали 13 справ про адмінправопорушення направлено на розгляд до місцевих судів. Нараховано 3500 гривень збитків за незаконний відстріл пернатої дичини та 280 гривень за незаконний вилов риби.
Найчастішими правопорушеннями при відкритті полювання цього року були завчасний відстріл дичини до початку полювання та проведення полювання на сучасних катерах та човнах на великих швидкостях, що може призвести до надзвичайних ситуацій.

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com