Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Хто постріляв польських зубрів?
( 3 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 19517   
Вівторок, 02 вересня 2008 12:00

zubr2.jpgПовна зневага законів України з боку високпосадовців є нині сумним правилом. Особливо нахабно поводять себе „новітні стрільці” щодо братів наших менших, занесених до Червоної Книги. Відчуття вседозволеності п’янить їх і штовхає на жахливі злочини проти природи, серед яких браконьєрство – один із найважчих.


Львівщина не є тут винятком і події останніх років  поблизу польського кордону підтверджують це. Не так давно  ЗМІ повідомляли про факт убивства червонокнижного зубра в угіддях міліцейського товариства мисливців „Динамо” на Турківщині. Та ця інформація була далеко не повною, і як інформували надійні джерела з природоохоронних органів, тоді загинув не один зубр, а швидше за все, три!
Браконьєрська вакханалія під Старий Новий рік розгорталася за типовим сценарієм розваг „нових українців”, які, добряче хильнувши, захотіли пригод. Приймаючи високих гостей із Києва один із високопосадовців Трускавця вирішив похизуватися багатством мисливських угідь і вивіз їх „постріляти на свіжому повітрі”. Кавалькада машин виїхала з Трускавця та подалася в сусідній район, де й надибала на відкритій місцині родину зубрів. Стріляючи на ходу, вбивці одразу ж поклали зубрицю. Важко поранених зубра та зубреня  вони й не шукали.
Факт браконьєрства, мабуть, так би й залишився не виявленим, якби не спостережливі сусіди. Польський надлісничий Ян Мазур, уже наступного дня повідомив українську сторону про неподобства на нашій території і правоохоронці, прочесавши угіддя, знайшли вже мертвого зубра з п’ятьма кулями в задній частині тіла. А ще через кілька днів від поляків надійшло повідомлення про зникнення зубриці-вожачки місцевого стада, її дитини та зубра-самця. Зубреня, схоже, й досі десь лежить поблизу кордону.

Про те, що організатором й учасником злочину є саме високопосадовець Трускавця,  було зібрано багато свідчень місцевих мешканців, але розслідування справи ускладнилося, адже свідків добряче залякували, та й на тих, хто розслідував всі перипетії браконьєрства, чинили шалений тиск. Воно й зрозуміло, адже були задіяні дуже впливові особи, які при владі.

Як би там не було, але й дотепер браконьєрів  офіційно "не знайдено".    

 

Обговорити у форумі

 

 

 

Можливо Вас зацікавить:

 

 

 Коментарі  

 
#2 WALLY 02.09.2008 20:06
 
 
#1 ulapacyga 02.09.2008 19:43
Lowiec Polski nr 8/2008 opisuje to zdazenie - proponuje umiescic na FORUM dyskusje na ten temat...
huntingukraine.com/.../#391
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com