Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Наклеп на вовків
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 16269   
Четвер, 11 вересня 2008 12:24

reflect.jpgУ новинах Львівщини про життя кaрпатських вовків дивна закономірність: чомусь саме в серпні-вересні, з року в рік, у засобах масової інформації з’являються повідомлення про те, що сіроманці нібито нахабніють. Цікаво, що ця інформація походить з одного місця - села Тухолька Сколівського району, і тільки від однієї людини - місцевого війта. От і 2 вересня в одній із львівських газет знову надрукували статтю про вовка-терориста, який  цього разу ледь не на смерть залякав місцевого юнака-студента.


Прокоментувати цю дивну тенденцію ми попросили заступника начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Василя Бурмаса.

-- Усе, що надруковано з цього приводу, нагадує марення сивої кобили в зоряну ніч.  По-перше,  якщо студент нібито бачив вовка пізно вночі,  то не виключено, що це був просто великий пес. По-друге, якби вовк хотів напасти, то він би це й зробив. По-третє, якщо це справді був вовк, то у нього явно не було злих намірів, і він міг просто з цікавості стежити за людиною. До того ж вовк явно не міг бути скаженим, бо хворі сіроманці атакують відразу. Ну і мало що може примаритися юнаку в темному лісі, коли він повертається з дружньої пиятики.

Загалом я не пам’ятаю фактів нападу вовка на людину за останні роки на території Львівщини.


Місцева популяція диких копитних настільки велика, що жодних проблем із харчування у сіроманців просто бути не може, отже, й нема потреби нападати на людину. Випадки сказу сіроманців трапляються лише зрідка, і мисливці утримують чисельність місцевого вовчого племені під контролем, про що свідчать документально зафіксовані факти відстрілу хижаків.


Що ж до аномального с. Тухольки, то дивує насамперед те, що вовки обрали саме це село для своїх бешкетів. У сусідньому Турківському районі їх не менше, але там чомусь усе тихо.


Не витримують критики й заяви про те, що вовки не дають проходу грибникам. Жодного достовірного факту нема, лише припущення та казочки для довірливих.


Пригадую, що минулого року в цей же час в Тухольці здійнявся галас, бо сіроманці нібито порізали місцевих овець, і, зауважте, саме напередодні  весілля у цьому та сусідніх селах. Жодних доказів того, що саме сіроманці винуваті у збитках вівчарів, не знайшли.


На бурю в склянці води скидаються й останні  “сенсаційні” повідомлення про скажених вовків Львівщини на одному з центральних телевізійних каналів".

Висновки з усього, що розповів, шановний читач зробить сам, але мені спадає на думку стара народна мудрість про те, що страх має великі очі. Іноді аж занадто.

 

 -----

Хотите выгодно распорядиться своими деньгами? Обратите внимание недвижимость в Айя Напе что на Кипре. Помимо того, что цена постоянно растет, следовательно есть возможность неплохо заработать, всегда можна приехать и хорошо отдохнуть. Или же, можно здавать в оренду и получать постаянный доход. Очень выгодное капиталовложение с быстрой окупаемостью...

 Коментарі  

 
#4 vasyl eger 13.09.2008 01:16
:-* трішки приписали і що .
зато нас більше на форумі появилось :P
 
 
#3 ulapacyga 12.09.2008 23:04
W polsce coraz czesciej slyszy sie o przypadkach ataku na stada owiec w Bieszczadach ale o ataku na ludzi to chyba na Syberii ....
 
 
#2 Пустельник 12.09.2008 18:02
Некоторые горе-"журналисты" только и кормятся на дутых сенсациях. Что поделаешь, желтая пресса, желтое телевидение... Ну, а когда речь заходит про охоту, то дилетантов среди писак хоть пруд пруди
 
 
#1 Svetislava 12.09.2008 16:41
То, что у страха глаза велики - да, что рассказы об одной местности - скорее рклама местных, в бешенство волков слабо верится, тогда зачем трубить по телеку? народ баламутить?
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com