Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Проблема створення національного природного парку „Севастопольський”
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 3288   
П'ятниця, 19 вересня 2008 18:00

17 вересня відбулося засідання Громадської Ради при Держуправлінні охорони навколишнього природного середовища в м. Севастополі.
Одним з основних питань, яке розглядалось на засіданні, була проблема створення національного природного парку „Севастопольський” на базі існуючих заказників загальнодержавного значення „Байдарський” та „Мис Айя”.

 

На сьогодні ця проблема набуває особливої актуальності у зв’язку зі зростанням антропогенного навантаження на охоронювані природні комплекси, внаслідок господарського освоєння частини території природно-заповідного фонду. Інтенсивне освоєння приміської зони та не регульоване використання рекреаційних ресурсів можуть привести до втраті унікальних природно-історичних об'єктів і комплексів.
Рішення даного завдання є одним з пріоритетних напрямків діяльності Держуправління охорони навколишнього природного середовища у м. Севастополі. Держуправлінням проведено низку робочих нарад з керівниками району, державними службами і землекористувачами щодо погодження території під створення парку, підготовлено ряд матеріалів з розвитку заповідної справи та створенню національного парку в друкованих ЗМІ. Також протягом низки років Держуправління подає заявки на фінансування за рахунок міського та державного природоохоронних фондів наукового еколого-економічного обґрунтування створення національного природного парку „Севастопольській”.
Перешкодою в реалізації цієї роботи є категорична позиція в погодженні створення національного парку одного з головних постійних землекористувачів, маючого найбільшу площу земель в границях запланованого національного парку та відсутність фінансування для розробки матеріалів щодо створення національного парку.
Екологічна громадськість прийняла рішення сприяти формуванню громадської думки щодо необхідності створення національного парку «Севастопольській» та вирішенню питання необхідного фінансування за рахунок альтернативних джерел.

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com