Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
З 16 по 19.10.2008 проводитиметься Чемпіонат України серед мисливських собак по фазану
( 4 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5606   
Субота, 04 жовтня 2008 12:17
pheasant_hunting_ukraine.jpgПОЛОЖЕННЯ Про Чемпіонат України серед мисливських собак по фазану 2008 року
1.      Чемпіонат України серед мисливських собак по фазану проводиться                       Федерацією мисливського собаківництва України (надалі – ФМСУ) з метою:
1.1  Визначення кращих польовиків серед лайок, лягавих собак та спанієлів за їх робочими якостями для подальшого використання у племінній роботі.
1.2  Виявлення досягнень і обміну досвідом серед власників собак, а також обласних відділень ФМСУ, колективних членів й інших товариств мисливців по розведенню собак і їх польовій підготовці.
1.3  Заохочення власників переможців і призерів змагань за найбільш успішну підготовку собак до змагань.
1.4  Популяризації використання на полюванні собак мисливських порід.
1.5  Чемпіонат проводиться як особисто-командний захід.
1.      Оцінка робочих якостей лайок проводиться згідно з «Правилами випробувань мисливських лайок по білці, куниці, соболю, глухарю, тетереву та фазану», прийнятими Кінологічною радою МСГ СРСР 23.12.1979, затвердженими наказом Головного управління по охороні природи, заповідниках, лісового та мисливського господарства МСГ СРСР № 9 24.03.1981.
Оцінка робочих якостей лягавих собак проводиться згідно з „Правилами випробувань мисливських собак лягавих порід по болотній і польовій дичині”, затверджених Державним комітетом лісового господарства України від 05.09.2006 р. із змінами та доповненнями, прийнятими Кінологічною Радою 22 грудня 2007 року.
Оцінка робочих якостей спанієлів проводиться згідно „Правилами випробувань спанієлів по польовій дичині”, затверджених Державним комітетом лісового господарства України від 05.09.2006 р. із змінами та доповненнями, прийнятими Кінологічною Радою               22 грудня 2007 року.
2.      На змагання запрошуються:
-    команди обласних відділень ФМСУ, обласних секцій мисливського собаківництва товариств мисливців і рибалок та колективних членів ФМСУ, КСУ, країн СНД – одна команда від кожної організації;
-    команди лягавих  та спанієлів з інших країн – в складі 4-х собак.
3.      Склад команди – чотири собаки (однієї або декількох груп порід), які мають дипломи по основних видах дичини. Окрім цього, обласні осередки та колективні члени  мають право виставити команду спанієлів, до складу якої входять не більш ніж чотири собаки, дипломованих по пернатій дичині. Командна першість серед спанієлів проводиться окремо від лягавих, при наявності не менше трьох команд.
4.      Командний залік проводиться за результатами роботи трьох кращих собак. Заявка на участь в Чемпіонаті повинна бути подана до початку жеребкування.
5.      Обласний осередок ФМСУ, на території якого проводиться Чемпіонат, має право виставити дві команди.
6.      До участі в особистій першості допускаються собаки, які мають диплом не нижче               ІІ ступеня по основних видах дичини.
7.      Власники лайок, лягавих собак і спанієлів, які мешкають на території України, повинні бути членами ФМСУ чи організацій, які є колективними членами ФМСУ.
8.      До змагань допускаються собаки відомого походження (тобто ті, що мають родовідне свідоцтво визнаного ФМСУ, КСУ зразка) з оцінкою екстер’єру не менше ніж «дуже добре».
9.      Будь-яка собака команди по поважній причині (травма, хвороба тощо) перед пуском її на змагання за письмовою заявкою капітана команди може бути замінена на запасну. Внесок за вибулу по будь-яких причинах собаку не повертається.
10.  Перед пуском у поле усі собаки перевіряються на крипторхізм та правильність зубної системи.
11.  Для проведення суддівства Чемпіонату призначаються: Головний експерт, чотири робочі комісії: для експертизи лягавих (2 комісії), лайок та спанієлів.
11.1  Головний експерт змагань перевіряє документацію на собак, узагальнює дані, які надійшли від робочих комісій, оформляє робочі дипломи, отримані собаками, а також визначає командні та індивідуальні місця. Головний експерт змагань несе повну відповідальність за правильність визначення місць особистої та командної першості.
11.2  Головний експерт до початку змагань проводить жеребкування команд в присутності капітанів команд і складає список черговості виступів собак. Черга виступу собак в команді визначається капітаном команди.
11.3  Сумісно з організаторами проводить відкриття змагань, парад-закриття змагань і нагородження учасників.
11.4  Робочі комісії проводять оцінку роботи собак і кожного дня подають головному експерту змагань рапортичку проведених іспитів.
11.5  Головний експерт змагань має право створювати додаткові комісії в разі перевантаження будь-якої з робочих комісій і відсутності собак в інший.
12.  Усі собаки, які беруть участь у змаганнях (як в складі команди, так і особисто), одночасно приймають участь в індивідуальній першості змагань.
13.  Собакам, які згідно з виступами, отримали прохідний бал, видаються дипломи з обов’язковою вказівкою зайнятого місця в індивідуальній першості змагань.
14.  Індивідуальна першість лайок, лягавих собак та спанієлів визначається окремо. Визначення індивідуального місця проводиться:
-        відповідно до ступеня диплома;
-        відповідно до загального балу, який отримала собака за робочі якості.
При рівності вищенаведених балів перевага надається:
-        лайці, яка набрала більше балів по основних елементах роботи: „чуття”, „в’язкість”, „відношення до забитої дичини”;
-        лягавій собаці, яка набрала більше балів по основних елементах роботи: „чуття”, „стійка”, „постановка, слухняність”. При рівності основних елементів – „за стиль”;
-        спанієлю, який набрав більше балів по основним елементам роботи: „чуття”, „подача”. У випадку, коли дані бали однакові, перевагу отримує молодша за віком собака.
15.  Собаки, які зайняли перше місце при дипломі першого ступеня, нагороджуються титулом „Польовий чемпіон”.
16.  При відсутності диплома І ступеня собака, яка зайняла перше місце з дипломом                      ІІ ступеня нагороджується титулом „польовий переможець”.
17.  При відсутності на змаганнях дипломів І та ІІ ступеня собака титулом не нагороджується.
18.  Власники собак, які зайняли 1-3 місця в індивідуальній першості, нагороджуються призами ФМСУ.
19.  Заохочувальним призом ФМСУ також нагороджується власник наймолодшої собаки, яка отримала диплом на змаганнях в розряді першопольних собак.
20.  При участі менш, ніж 15 собак однієї групи порід, встановлюється приз тільки за перше місце.
21.  Скарги на розцінку роботи собак не приймаються, оцінка роботи собаки перегляду не підлягає.
22.  Командна першість змагань визначається за результатами роботи трьох кращих собак команди, які отримали дипломи на змаганнях. При цьому до отриманої суми балів розцінки собак додаються:
-        за кожний диплом І ступеня – 15 балів;
-        за кожний диплом ІІ ступеня – 5 балів.
При рівності вищенаведених балів до отриманої суми додаються бали за основні елементи роботи.
23.  Команда, яка зайняла перше місце в командному заліку, нагороджується перехідним кубком ФМСУ, який може залишитись на постійне зберігання в цій команді, якщо вона буде займати перші місця упродовж трьох змагань.
24.  Команди, які зайняли 1-3 місця, нагороджуються грамотами та призами президії ФМСУ.
25.  Організаціям і приватним особам дозволяється встановлювати додаткові цільові призи. У цьому разі ініціатори встановлення призів перед початком змагань оголошують умови їх вручення.
ЗАТВЕРДЖУЮ - Голова правління ФМСУ
С.М. Гурін
29 - 09 - 2008 р.
********************

nakaz_fazan_1str.jpg

Заявки на участь у Чемпіонаті необхідно подати правлінню ФМСУ до 09.10.2008nakaz_fazan_2str.jpg

 

Заявки на участь у Чемпіонаті необхідно подати правлінню ФМСУ до 09.10.2008

 

******************************************************************

Можливо Вас зацікавить:

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com