Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Чемпіонат України серед хортів
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5994   
Субота, 01 листопада 2008 12:54

З 6 по 9.11.2008 в мисливських угіддях Костянтинівського МРГ Донецької обл. проводитиметься Чемпіонат України серед хортів.

ПОЛОЖЕННЯ

про Чемпіонат України серед хортів 2008 року 1.          Чемпіонат України серед хортів проводиться Федерацією мисливського собаківництва України (надалі – ФМСУ) з метою:1.1  Визначення кращих порід хортів за робочими якостями для подальшого використання їх у племінній роботі.1.2  Виявлення досягнень і обміну досвідом власників собак, а також обласних відділень ФМСУ та інших товариств мисливців по розведенню собак і їх польовій підготовці.1.3  Заохочення власників переможців за найбільш успішну натаску собак. 1.4  Популяризації використання на полюванні собак мисливських порід.

 

  1. На Чемпіонат запрошуються:
-    власники хортів з обласних відділень ФМСУ, обласних секцій мисливського собаківництва товариств мисливців і рибалок та колективних членів ФМСУ, КСУ, країн СНД.
-    команди від обласних відділень ФМСУ, обласних секцій мисливського собаківництва товариств мисливців і рибалок та колективних членів ФМСУ, КСУ, країн СНД – одна команда від кожної організації.
-    власники мисливських собак, а також команди з інших країн – одна команда від кожної організації.
2.      До участі у Чемпіонаті допускаються собаки відомого походження (мають родовідне свідоцтво визнаного ФМСУ, КСУ зразка) з оцінкою екстер’єру не менше ніж «Дуже добре» і дипломами по основних видах дичини;
3.      Склад команди – 4 хорти. Командний залік проводиться за результатами роботи трьох кращих собак. Заявка на склад команди має бути подана до початку роботи першої собаки цієї команди. Заміна собаки в команді можлива тільки до її виходу в поле.
4.      Обласний осередок ФМСУ, на території якого проводиться Чемпіонат, має право виставити дві команди.
5.      Для проведення Чемпіонату ФМСУ призначається головна експертна комісія, секретар та  робоча комісія.
  1. Обов’язки голови експертної комісії:
–        визначає командні та індивідуальні місця;
–        несе повну відповідальність за правильність визначення місць в особистій та командної першості;
–        до початку Чемпіонату проводить жеребкування команд в присутності капітанів команд і складає список почерговості виступів собак. Черговість виступів собак у команді визначається капітаном команди;
–        сумісно з організаторами проводить відкриття Чемпіонату, парад-закриття і нагородження учасників.
  1. Обов’язки секретаря:
–            перевірка документації на собак;
–            узагальнення даних, які надійшли від робочих комісій;
–            оформлення робочих дипломів, отриманих собаками.
8.      Робоча комісія проводить оцінку роботи собак і кожного дня подає головному експерту змагань рапортичку проведених іспитів.
9.      Експертиза в полі проводиться відповідно до «Правил випробувань мисливських якостей собак породи хортів по вільному звіру», прийнятими Кінологічною Радою експертів з мисливського собаківництва України 17 травня 2007 р.
10.  В заліку враховуються роботи тільки з індивідуальними розцінками.
11.  Робочі групи формуються з однопородних собак.
12.  Перед виходом наступної робочої групи в рівняжку ведучі зобов’язані представити собак експертній комісії для перевірки на крипторхізм, правильність прикусу та зубної формули.
13.  Всі собаки, які беруть участь у Чемпіонаті (як в складі команди, так і індивідуально), одночасно приймають участь в особистій першості. Собакам, які згідно з виступами, отримали прохідний бал, видаються дипломи з обов’язковим зазначенням зайнятого місця в індивідуальній першості Чемпіонату. Визначення індивідуального місця проводиться:
–            згідно зі ступенем диплома;
–            згідно із загальним балом, який отримав собака за робочі якості.
При рівності вищенаведених балів перевага надається хорту, який набрав більше балів по основному елементу роботи «прудкість». При рівності основних елементів – відношенню до пійманого звіра. При відсутності поїмки перевагу отримує молодша собака.
14.   Собака, який зайняв перше місце при дипломі першого ступеня, нагороджується титулом „Польовий чемпіон”.
При відсутності диплома І ступеня собака, який зайняв перше місце з дипломом                        ІІ ступеня, нагороджується титулом „Польовий переможець”. При відсутності на Чемпіонаті дипломів І та ІІ ступенів собака титулом не нагороджується.
15.  Власники хортів, які зайняли 1-3 місця в індивідуальній першості, нагороджуються призами ФМСУ.
Заохочувальним призом ФМСУ також нагороджується власник наймолодшої собаки, який отримав диплом на Чемпіонаті в розряді першопольних собак.
16.      Скарги на розцінку роботи собак не приймаються, оцінка роботи собаки перегляду не підлягає.
17.  Командна першість Чемпіонату визначається за результатами роботи трьох кращих собак команди, які отримали дипломи на Чемпіонаті. При цьому до отриманої суми балів розцінки собак додаються:
–            за кожний диплом І ступеня – 25 балів;
–            за кожний диплом ІІ ступеня – 15 балів.
При рівності вищенаведених балів до отриманої суми додаються бали за основний елемент роботи «прудкість».
18.   Команди, які зайняли 1-3 місця в командному заліку, нагороджуються кубками та грамотами президії ФМСУ.
19.      Організаціям і приватним особам дозволяється встановлювати додаткові цільові призи. В цьому разі ініціатори встановлення призів перед початком Чемпіонату оголошують умови їх вручення.
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com