Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Війну через Ялтинський заповідник не закінчено
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 4420   
Середа, 12 листопада 2008 15:59

Ялтинський заповідникУ Республіканському комітеті Автономної Республіки Крим з лісового і мисливського господарства не підтвердили інформацію про скасування наказу Державного комітету лісового господарства України про виведення Ялтинського гірничо-лісового заповідника з підпорядкування Рескомлісу.

Про це агентству "Е-Крым" повідомили в прес-службі Рескомлісу.

"Ми поки що не отримали офіційного повідомлення про відміну даного наказу, але знаходимося в очікуванні, оскільки знаємо, що таку інформацію озвучував Анатолій Гриценко (голова Верховної Ради АРК). Але якщо скасовуючий документ все-таки є, ми можемо вважати це нашою невеликою перемогою", - заявили в прес-службі.

 

За даними Рескомлісу, в цей час питання про те, хто повинен виконувати обов'язки директора заповідника, "знаходиться в підвішеному стані". Керівництво заповідника наполягає на тому, щоб у відсутність директора заповідника Володимира Капітонова його обов'язки виконував заступник. Проте призначена Держкомітетом на цю посаду Наталія Копил також виходить на роботу. "Зараз там невизначена ситуація - двовладдя", - поскаржилися в Рескомлісі.

Як повідомлялося, Державний комітет лісового господарства України вивів Ялтинський гірничо-лісовий заповідник з підпорядкування Республіканського комітету АРК з лісового та мисливського господарства і підпорядкував його собі. Також Держкомітет видав наказ про зміну директора Ялтинського заповідника Володимира Капітонова без узгодження цього рішення з кримською владою. Замість нього на посаду призначена 28-річна юрист з Керчі, яка останнім часом працювала в київській приватній структурі, що займається питаннями земельних відносин.

Кримська влада вважає таке рішення Держкомітету незаконним, зокрема тому, що в цей час В.Капітонов знаходиться у відпустці, а згідно з українським законодавством, в цей час звільняти співробітника ніхто не має права.

ДОВІДКА: За інформацією кримських ЗМІ, спікер парламенту автономії А.Гриценко заявив про скасування наказу Державного комітету лісового господарства України про те, що перепідпорядковує Ялтинський гірничо-лісовий заповідник.

Ялтинський природний гірничо-лісовий заповідник розташований на головному масиві Кримських гір і займає площу 14,5 тис. га.

Щорічний дохід заповідника становить в середньому майже 1 млн грн.

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com