Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Для комерційних структур мисливські угіддя Волині закриті?
( 4 Votes )
Написав Источник: Волинські новини Переглядів - 15666   
Четвер, 13 листопада 2008 10:31

volyn_lis_no.jpgВолинське обласне управління лісового та мисливського господарства у своєму проекті рішення Волинської облради не передбачило надання мисливських угідь у користування приватним установам. Про це йшлося 10 листопада під час засідання постійної комісії Волиньради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, - повідомляє репортер «Волинських Новин».

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства

У проекті рішення облради «Про надання мисливських угідь у користування», презентованому представником Волинського облуправління лісового та мисливського господарства, «знайшли місце» лише для 4 суб’єктів. Це - державні підприємства «Горохівське ЛМГ», якому пропонувалось надати 85 тисяч гектарів угідь, та «Камінь-Каширське ЛГ» (49,5 тисяч гектарів мисливських угідь).

 

Також «пощастило» двом районним організаціям Українського Товариства Мисливців та Рибалок (УТМР) – Луцькій (82 тисячі гектарів) та Іваничівській (43 тисячі гектарів). Мисливські угіддя пропонувалось надати в користування на термін 15 років.

Така постановка питання не сподобалася депутату Волиньради Василю Столяру. Його зацікавило, чому в проекті фігурують лише 4 суб’єкти.

«Чим державні підприємства і УТМР кращі за комерційні структури? Хто вам порадив? Голова ради (голова Волинської обласної ради Анатолій Грицюк, - «ВН») чи Колісник (начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарство Богдан Колісник, - «ВН»)?», - обурювався Василь Столяр.

За його словами, від підприємств були відповідні подання. «У нас одна Конституція – і для Столяра, і для Грицюка», - сказав пан Столяр, натякаючи, що саме голова облради не зацікавлений у наданні мисливських угідь комерційним структурам.

У голови депутатської комісії Олега Кіндера також виникло питання до представника лісівників, чому в проекті немає приватних структур. За словами пана Кіндера, для того, щоб з’ясувати проблемні моменти і запросили на засідання Богдана Колісника. Але він «знайшов причини, щоб не прийти».

Голова облорганізації УТМР Віталій Шебенюк запропонував питання виділення мисливських угідь розділити на два «блоки». Перший – який стосується УТМР, а другий – щодо решти. Депутати погодились, адже претензій до виділення угідь товариству немає.

Таким чином, комісія рекомендувала управлінню лісового та мисливського господарства підготувати на засідання колегії облради два проекти рішення.

Довідково:

Питання щодо мисливських угідь чотири рази розглядалося на засіданні постійної комісії Волинської обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів.

Під час сесії Волиньради 10 жовтня проект рішення, де фігурували комерційні структури, депутати провалили – 28 голосів «за» і 13 - «проти».

 

  Можливо Вас зацікавить:

 

 

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com