Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Екологи засипали Держкомлісгосп пір'ям червонокнижних птахів
( 3 Votes )
Написав Оксана МИКОЛЮК Переглядів - 17539   
Четвер, 13 листопада 2008 10:55

Екологи червонокнижних птахівчервонокнижни птах20 захисників природи закидали пір’ям птахів, вбитих браконьєрами. Державний комітет лісового господарства України, вимагає захистити приморські ліси від варварського розграбування. Таким рішучим протестом активісти Національного екологічного центру України та громадських організацій Миколаївської області вимагали припинення руйнування унікальних ландшафтів Миколаївщини та звільнення з посади голови Миколаївського обласного управління лісового і мисливського господарства Петра Паламарюка.

 

Як стверджують екологи, всупереч національним інтересам України, постановам КМУ, рішенням комітетських слухань Верховної Ради і указам Президента, зокрема, «Про створення національного парку «Кінбурнська коса», нині природні ландшафти на узбережжі Чорного моря спотворюються лісогосподарською діяльністю. Незаконно спалюються десятки тисяч кубічних метрів деревини, вирубуються ліси, руйнуються природні степові та піщані ділянки, пасовища.

«Депутати зловживають своїми повноваженнями, коли справа доходить до питань природокористування, — стверджує Олег Деркач, голова Громадської ради при Держуправлінні охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області. — На браконьєрство заплющують очі, або навіть захищають порушників, блокують роботу регіональних ландшафтних парків, тиснуть на ЗМІ, в той час як держава продовжує зазнавати величезних збитків!»

Його підтримують працівники Київського інституту зоології ім. Шмальгаузена. «Закони України про збереження живої природи, такі, як Закон «Про Червону книгу» і Закон «Про природно-заповідний фонд», повинні працювати на благо нації, а їхню роботу має забезпечувати місцева влада. Ми не можемо далі терпіти ситуацію, коли мисливці задля розваги вбивають зникаючих птахів!» — каже директор інституту, професор, доктор біологічних наук, член-кореспондент НАН України Ігор Акімов.

Громадськість сподівається, що урядовці стануть на захист природи Миколаївщини та заслухають доповідь про позицію екологічних організацій про діяльність обласного управління на найближчих колегіях Державного комітету лісового господарства та Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, після чого буде зроблено все необхідне для збереження останніх островків дикої природи в Україні.

«В суспільстві мусить запанувати атмосфера розуміння цінності й важливості дикої природи. Особливо, коли вона у нас на очах зникає!» — заявляє кандидат біологічних наук, член ради Національного екологічного центру України, завідуючий лабораторії екобезпеки НАУ Ярослав Мовчан.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com