Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
У широколужанських хащах щонайменше 30 бурих ведмедів
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12351   
Субота, 15 листопада 2008 13:21

бури ведмед bear ukraineОдин з яких намагався поласувати вівцями та вирвав яблуню з корінням на одному з дворогосподарств.

«Нинішня осінь виявилася напрочуд теплою й щедрою на лісові горіхи, ягоди, жолуді, всіляку живність, - розповідає начальник Широколужанського природоохоронного відділення Карпатського заповідника Валерій Феєр. - Тому в букових пралісах добре почуваються вепри, білочки, косулі, зайці, олені. А ще розмножилося чимало бурих ведмедів, що не спостерігалося останні десять років».

Пан Феєр розповів, що у підполонинському присілку Посіч ведмідь увірвався на подвір'я Олени Дудли, зламав нову огорожу, з корінням вирвав стару яблуню.
Потім клишоногий подався до отари, яку доглядає старий вівчар Іван Русин. Тільки дивом ґазді вдалося уберегти марадик від втрат, бо цілу ніч ведмідь намагався поласувати овечою свіжиною. Захистити отару допомогла... розжарена головня, котрою ватаг самотужки відганяв непроханого гостя аж до самого ранку.
Наступного дня вівчареві довелося швидко міняти «дислокацію» аж на 15 кілометрів: тепер отара випасається під самим Менчулом.
За словами пана Феєра, сьогодні в широколужанських хащах налічується щонайменше ЗО бурих ведмедів. Відстріл їх суворо заборонено.


Іван Костевич, Тячівщина

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com