Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Затримано порушників полювання
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11415   
Вівторок, 02 грудня 2008 18:53

У ході проведеного спільного рейду Державної екологічної інспекції у Волинській області з працівниками роти міліції особливого призначення “Беркут” з питань дотримання вимог природоохоронного законодавства під час проведення полювань на території області, зокрема, мисливських угідь Ківерцівської районної організації УТМР затримано трьох громадян, жителів с. Острів Ківерцівського району, які проводили полювання на хутрового звіра із порушенням вимог правил полювання.
На прихильників полювання складено протоколи про адміністративні правопорушення по ч.1 ст. 85 КУпАП , вилучено дві одиниці вогнепальної мисливської зброї та боєприпаси.
Мисливство – це частина людської культури. А цивілізовані і гуманні мисливці і цивілізована система полювання часто являються гарантією існування дичини.

Усім мисливцям та користувачам мисливських угідь нагадуємо, що при проведенні полювання необхідно строго дотримуватись норм та вимог чинного законодавства.
Інспекторами Державної екологічної інспекції з залучанням працівників МВС будуть проводитись регулярні рейди по виявленню та недопущенню фактів браконьєрства та інших порушень ведення полювання та мисливського господарства.
Закликаємо усіх любителів природного середовища. Про усі наявні порушення при проведені полювання просимо дзвонити на номер Державної екологічної інспекції у Волинській області (0332) 72-87-12

Довідково:
Стаття 85. Порушення правил використання об'єктів тваринного світу
Порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання), яке не мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в дозволі на їх добування -
тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від двох до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин) чи таке, яке мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої або позбавлення права полювання на строк до трьох років з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої і на посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої.
Порушення правил здійснення інших видів спеціального використання об'єктів тваринного світу - тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої і на посадових осіб - від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої...

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com