Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Лошарик - вловиста снасть для донної ловлі
( 43 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 9041   
Середа, 10 грудня 2008 16:31

Ловля риби

На жаль стовідсотково зпрогнозувати клювання риби неможливо, як відомо це залежить від багатьох факторів: погоди, тиску, температури, підгодівлі, водойми, звичок і т.д. Щоб на риболовлі не залишитись з пустими руками пропонуємо Вам приготувати і мати з собою снасть яку часто називають лошарик.

 

Для виготовлення цієї надзвичайно вловистої снаті потрібно: донний тягарець, пружинку-годівничку, 3-4 маленьких гачки (№3-5) на дуже коротких повідках (довжина повідка не повинна перевищувати 1,5-2 см), кусок пінопласту бажано крупнозернистого.

Вловиста снасть для донної ловлі

Один з варіантів такої снасті показано на малюнку.

 

Кульки пінопласту насаджуємо на гачки так, щоб кінчик було видно. Не зважаючи на те, що пінопласт не їстивний, риба впевнено клює на цю принаду. Суть в тому, що риба підходячи до годівнички, чи розбиваючи її всмоктує все що їй трапляється чи заважає, те що подобається ковтає, те що ні пропускає через жабра. Таким чином риба натрапляє на гачок, наживлений пiнопластом, та пропускає його через жабра так як він їй заважає, і практично сама підсікається.

 

В годівничку можна класти куліш, перловку, хліб з макухою, одним словом все що може привернути увагу риби і є у Вас в наявності. Снасть працює доти, доки не розмокне вся принада, або не засічеться риба (тому при ловлі на течії використовуємо тугішу принаду ніж на тихій воді, щоб не так швидко розмивалася)...

 

 


 

Не знаете чем заняться на выходных? Посетите ТРЦ Галерея, что в Пятигорске. Здесь сосредоточено несколько магазинов, развлекательных центров, боулинг, кинозал, кафе, детские площадки и множество других развлечений. 

 Коментарі  

 
#3 set 26.05.2009 17:56
идиотская и неспортивная снасть - травмирует рыбу, которая может сойти с нее, как и многие народные метода добычи рыбы - резинка, макушатник и т.д.
 
 
#2 borkas 04.03.2009 19:37
Просто й ефективно!
 
 
#1 fireshark 12.12.2008 16:26
для мене ця снасть "виручалка" - не раз допомагала не залишитись без ухи...правда дещо інша конструкція: з нержавійки роблю квадрат з петлями на кутах, а по діагоналях дві пружинки навхрест, 4 повідки прив'язую по кутках за петлі... грузило в стоячій воді не використовую взагалі. На такі лошарики клює гарантовано навіть коли в інших рибаків пусто, але зрозуміло, що трофейних екземплярів не зловиш... :-) :roll:
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com