Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Розроблено план спільних заходів охорони мисливського фонду та рибних ресурсів
( 4 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10911   
Вівторок, 16 грудня 2008 18:11

Спільно з Управлінням МВС України в Львівській області, державним управлінням ОНПС в Львівській області та Львівським обласним управління лісового та мисливського господарства розроблено план спільних заходів охорони мисливського фонду та рибних ресурсів, боротьби з браконьєрством і контролю за використанням тваринного світу у Львівській області. 

Проведено 36 рейдів-перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства в мисливських угіддях Львівської області, під час яких складено 50 протоколів про порушення правил використання об'єктів тваринного світу. До адміністративної відповідальності притягнуто 83 порушника, на яких накладено штрафів на суму 10 199 гривень. 

Для розгляду та прийняття рішення у судові органи скеровано 2 справи на порушників правил використання об’єктів тваринного світу. 

Нараховано майнові стягнення за незаконне добування диких тварин на суму 10 тис. гривень. 

Крім цього, за 11 місяців 2008 року держінспекторами з ОНПС в Львівській області проведено 83 перевірок стану ведення мисливського господарства в т.ч. за проведенням робіт по обліку диких тварин в мисливських угіддях Львівщини.

За результатами перевірок стану ведення мисливського господарства видавалися приписи, спрямовані на усунення виявлених недоліків та порушень. За невиконання приписів у галузі ведення мисливського господарства до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів притягнуто 11 посадових осіб - керівників мисливських господарств.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com