Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
З початку сезону полювання на Львівщині 83 браконьєрів
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 15001   
Четвер, 18 грудня 2008 20:32

З початком сезону полювання Державна екологічна інспекція у Львівській області ще більше активізувала контроль за тваринним світом. Спільно з Управлінням МВС України у Львівській області, державним управлінням ОНПС у Львівській області та Львівським обласним управління лісового та мисливського господарства розроблено план спільних заходів охорони мисливського фонду та рибних ресурсів, боротьби з браконьєрством і контролю за використанням тваринного світу у Львівській області. Про це сьогодні, 16 грудня, ЗІК повідомили у Держекоінспекції у Львівській області.

Проведено 36 рейдів-перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства в мисливських угіддях Львівської області, під час яких складено 50 протоколів про порушення правил використання об'єктів тваринного світу. До адміністративної відповідальності притягнуто 83 порушника, на яких накладено штрафів на суму 10 199 грн.

Для розгляду та прийняття рішення у судові органи скеровано 2 справи, на порушників правил використання об’єктів тваринного світу.

Нараховано майнові стягнення за незаконне добування диких тварин на суму 10 тис. грн.

Крім того, за 11 місяців цього року держінспекторами з ОНПС в Львівській області проведено 83 перевірки стану ведення мисливського господарства, у тому числі, за проведенням робіт по обліку диких тварин в мисливських угіддях Львівщини.

За результатами перевірок стану ведення мисливського господарства видавалися приписи, спрямовані на усунення виявлених недоліків та порушень. За невиконання приписів у галузі ведення мисливського господарства до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів притягнуто 11 посадових осіб – керівників мисливських господарств.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com