Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
169 порушень правил полювання в Тернопільській області
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 17160   
Понеділок, 22 грудня 2008 14:51

Сезон полювання на копитних і хутрових тварин у державних господарствах розпочався з 1 листопада, а в районних товариствах мисливців і рибалок із 16 листопада. Основні порушення, які допускають на Тернопіллі під час полювання, — відсутність контрольної картки обліку добутої дичини, відсутність відстрільної картки і незнання меж мисливських угідь, кажуть в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

— За цей період вилучили 4 одиниці зброї, 71 людину притягли до адміністративної відповідальності, наклали 12655 грн штрафів. Якщо мисливець полює без контрольної картки, але звіра не вполював, отримує штраф у розмірі від 17 до 340 грн, — розповідає заступник начальника згаданого управління Євген Гуриш. — У випадку наявності в порушника добутої дичини справа потрапляє до суду. Тоді він визначає розмір адмінштрафу згідно з розцінками відшкодування незаконно добутих тварин.

Для законного полювання потрібно мати державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання. Її видають районні мисливствознавці за місцем проживання мисливця. Також потрібно мати дозвіл на зброю та відстрільну картку на хутрову або пернату дичину, або ліцензію на відстріл копитних тварин. Ліцензію та відстрільну картку можна отримати в господарстві, де ви будете полювати, каже пан Гуриш. В області можна полювати на кабана, козулю, зайця, лисицю та окремі види пернатих.

— До речі, обмежень на кількість впольованих лисиць немає, — каже Євген Гуриш. – Ця тварина є шкідником.

За порушеннями правил полювання стежать працівники державної лісової охорони, працівники українського товариства мисливців і рибалок.

Довідка

Розцінки на відшкодування незаконно впольованих тварин:

Качка – 250 грн
Заєць – 500 грн
Козуля – 8000 грн
Кабан – 10000 грн

На лисицю розцінки немає, тому що вона шкідник

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com