Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Президент розпорядився закрити «царські» полювання
( 3 Votes )
Написав Комітет екологічного порятунку України Переглядів - 14424   
Четвер, 25 грудня 2008 15:50

царські полювання

1 грудня 2008 р. Президент України В. Ющенко підписав Указ № 1129/2008 "Про розширення мережі та територій національних природних парків та інших природоохоронних об'єктів". На жаль, він пройшов повз увагу українських ЗМІ. І даремно. Адже це ледве не єдиний випадок, коли В. Ющенко повернувся до виконання своїх передвиборчих ініціатив під час Помаранчевої революції.

Він був тоді кандидатом у Президенти України і неодноразово критикував Державне управління справами (ДУСю) за створення в країні за державний рахунок елітних мисливських господарств для розваг вищих чиновників України. Саме в часи Л. Кучми в Україні були відновлені старі, з радянських часів спецсафарі - Дніпровсько-Тетерівське, Заліське в Київській області, а також створені нові - Синегора в Івано-Франківській і Білоозерське в Київській області. У цих спецсафарі заможні мисливці
найжорстокішими засобами вбивали диких тварин.

Київський еколого-культурний центр і інші екологічні організації неодноразово вимагали закриття цих спецсафарі як аморальних й антиекологічних і створення на їх базі національних парків. Даним Указом Кабміну України доручено створити на базі царських полювань: Дніпровсько-Тетерівське, Заліське, Білоозерське і Синегора національні парки.

Довідки по тел.: 8-067-715-27-90, директор КЕКЦ В. Борейко

 Коментарі  

 
#1 vasyl eger 26.12.2008 18:51
:-? колиб то так і було створені ці парки і дійсно займались охороною...
а то як усе.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com