Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Волинським зубрам привезуть плідників із Франкфурта
( 5 Votes )
Написав Роман ЖИЖАРА Переглядів - 12785   
Понеділок, 12 січня 2009 12:48

bison зубр Приблизно 11 тис. га лісу Волинське управління лісового господарства виділило тутешнім лісовим зубрам. Таким чином, межі спеціального загальнозоологічного заказника ”Зубр” у Ківерцівському районі збільшено втричі.

Площу заказника збільшено до 15 тис. га лісу. Тут пастимуться 23 волинські зубри, всі, які залишилися в області. Тваринам облаштовують спеціальні кормові поля, годівниці, сховища, солонці. За зубрами доглядатимуть місцеві ветеринари і столичні науковці. Учені сподіваються дослідити причини природного виродження зубрів і їхньої міграції. Хочуть відновити популяцію.

— Проектом зацікавилося Франкфуртське зоологічне товариство з Німеччини. Воно зголосилося подарувати волинянам двох племінних плідників-зубрів, аби ті оздоровили генотип стада, — каже начальник обласного лісогосподарства Богдан Колісник, 53 роки.

Задля ліпшої безпеки тварин у заказнику спорудять дерев’яний вольєр заввишки 4 м. На нього витратять 1,8 млн грн, 10-кілометровою огорожею обнесуть 285 га лісу.

Волинські лісівники за два-три роки сподіваються відродити популяцію зубрів до 100–120 особин. До того часу їх постійно утримуватимуть у найбільшому в Україні вольєрі для диких тварин. Коли стадо биків досягне 50–60 голів, частину зубрів відпустять на волю в сусідні ліси.

Нині на Волині залишилося 23 зубра. Десять років тому їх було понад 150. Загалом в Україні залишилося 300 зубрів. Сім років тому поголів’я сягало 700 особин.

 Коментарі  

 
#1 vasyl eger 16.01.2009 18:19
:-* науковці. Учені сподіваються дослідити причини природного виродження зубрів і їхньої міграції.

та хто за ними дивиться ? корма списують і завозять собі додому відгодовувати свинок . + постійно браконєрствують ... що ще хочемо і так досить добре що збереглось тих 300 бізонів еу .
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com