Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
До волинських браконьєрів приєднались ще й білоруські
( 5 Votes )
Написав Микола ЯКИМЕНКО Переглядів - 14635   
Вівторок, 13 січня 2009 17:30

sus scrofa ukraine Вкрай невдалим видався минулої неділі рейд браконьєрів з Білорусі на територію Шацького національного природного парку . Не встигли вони незаконно впольованого кабанця освіжувати, як до них завітали природоохоронці озерного краю.

Як розповів мисливствознавець Шацького району Ігор Сидорук, у неділю 11 січня біля 16 години їх рейдова бригада, перебуваючи в Мельниківському лісництві, почула чотири постріли. Оскільки це відбувалося на заповідній території, де полювання заборонене, то стало зрозумілим що десь неподалік господарюють браконьєри. Незабаром працівники парку вийшли на сліди порушників полювання, а згодом побачили і самих браконьєрів. Вони саме розробляли тушку щойно вбитого кабанчика. Побачивши лісову охорону, кинулися втікати, залишивши на окрім туші вбитого звіря галявині чотири рушниці. Одного  порушника все ж вдалося затримати. Ним виявився  мешканець міста Малорита Брестської області Республіки Білорусь 46-річний Степан Дударчук. По факту незаконного полювання порушено кримінальну справу. Долю браконьєра вирішить суд. Та одне відомо вже зараз: з рушницею йому доведеться розстатися. Окрім того доведеться відшкодувати десять тисяч гривень збитків нанесених природі на заповідній території.

До речі, станом на 12 січня державною лісовою охороною Волині вже складено 38 протоколів про незаконне полювання, у браконьєрів вилучено 30 одиниць вогнепальної зброї. Минулого ж року мисливських рушниць позбувся 101 любитель дармової дичини.

 

прес-служба Волинського обласного управління
лісового та мисливського господарства

 Коментарі  

 
#1 Схимник 23.01.2009 19:00
В Білорусії за подібний злочин проти природи передбачено кримінальну відповідальніст ь. В Україні - адміністративну . Ось і результат...
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com