Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Рідшають вовчі зграї
( 7 Votes )
Написав Микола ЯКИМЕНКО, прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Переглядів - 6690   
Вівторок, 13 січня 2009 18:08

Фото Вододимира Читкайла У лісах Волині стало на дев’ять вовків менше. Такий результат масової облави на цього хижого звіря, яка проводиться обласним управлінням лісового та мисливського господарства . Участь у ній в ці січневі дні беруть майже сімдесят працівників державної лісової охорони. Полювання не припиняється і в ці дні. Адже  у вовчій зграї, яка збиткувалася над лісовими мешканцями на межі Маневицького і Любешівського району з п’яти тварин живими залишилося ще дві. А в Цуманських лісах з десяти вовків, у непрохідних нетрях ховаються ще шість.

Як розповів начальник відділу мисливського господарства Руслан Люшук, знищення хижаків проводиться, аби зберегти фауну лісів, запобігти нападу вовків на свійських тварин. Адже вовк за добу споживає 5-7 кілограмів м’яса. Поки що сіроманцям вистачає лісової дичини, адже довколишні мисливські угіддя багаті на звіря, однак допустити збиткування вовків над дичиною мисливці не хочуть. Тому й по кілька діб не покидають лісові масиви. На останньому полюванні відзначилися лісничий Цуманського лісництва Сергій Арендарчук і майстер лісу цього ж  лісництва Андрій Федорчук, які знищили відповідно два і одного вовків.

 

На фото: (зліва направо) начальник відділу охорони та захисту лісу УЛМГ Володимир Читкайло, лісничий Цуманського лісництва Сергій Арендарчук, майстер лісу Цуманського лісництва Андрій Федорчук та головний лісничий Цуманського держлісгоспу Анатолій Дорошук біля вбитих ними вовків.


Фото Вододимира Читкайла
.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Powered by HuntingUkraine.com