Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Підготовка до таксації в Севастополі
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 14449   
Вівторок, 20 січня 2009 17:31

У Севастополі відбулася робоча нарада з питань організації проведення обліку диких тварин в мисливських угіддях в адміністративних межах м. Севастополя. У нараді взяли участь представники Державного управління ОНПС в м. Севастополі, Держекоінспекції, Державного підприємства "Севастопольське досвідне лісомисливське господарство", Севастопольського регіонального товариства мисливців та рибалок і громадські інспектори.

У ході роботи було акцентовано увагу на важливості ретельної підготовки до проведення цього заходу, тому що на підставі результатів таксації оцінюється та планується основна діяльність господарств: установлюються норми відстрілу на наступний мисливський сезон, зважується питання про необхідність часткової або повної заборони промислу на той чи інший вид мисливських тварин. Під час обліку визначаються місця концентрації мисливських тварин. Саме у цих місцях встановлюються біотехнічні спорудження: солонці, годівниці. 
  У результаті наради було прийнято рішення: провести облік диких мисливських тварин на території мисливських угідь в адміністративних межах м. Севастополя - 31 січня 2009 року методом шумового прогону. Облік хутрового звіра і пернатої дичини в польових мисливських угіддях Севастопольського регіонального товариства мисливців та рибалок провести - 14 лютого 2009року.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com