Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У Естонії російський Перший канал замінять Мисливством та риболовлею
( 4 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12140   
Понеділок, 26 січня 2009 04:10

estonia_logo.jpg estonia.gif У Естонії припинили трансляцію передач російськомовного Першого каналу для країн Балтії (Перший Балтійський канал).

Два найбільших естонських оператори систем кабельного телебачення - Старман та СТВ - 12 січня припинили трансляцію програм ПБК, - повідомляє ІТАР-ТАРС

У компаніях заявили, що причина відмови полягає у тому, що фірма-посередник між російськими телеканалами та естонськими кабельними фірмами Балтійський союз авторів та мовників (БСАB) підвищила розцінки за право трансляції програм цього телеканалу на 300%.

Представники Старману та СТВ остаточно від переговорів не відмовляються. Операторів влаштувала б більш низька ставка або прямий договір із керівництвом каналу ПБК.

У свою чергу, у БСАB заявили, що переговори, котрі тривали більше,  ніж півроку, були безрезультатними. Однак і Старман, і СТВ могли вільно продовжувати трансляцію програм ПБК до 18 січня. Згідно із усталеною традицією, на час ведення переговорів фірми-оператори мають право продовжувати трансляцію програм каналів, що є об'єктом переговорного процесу.

За інформацією Інтерфаксу, Старман пообіцяв замінити ПБК телеканалом Мисливство та риболовля, який вже є у сітці телемовлення.

ПБК транслював для Естонії передачі російського Першого каналу зі вставками місцевих естонських новин, деяких інших передач та комерційної реклами. Клієнтура Старману та СТВ  - це переважна більшість населення Естонії, оскільки на долю інших фірм кабельного ТБ припадає приблизно 10-15% ринку.

Нагадаємо, у січні 2006 року Старман та СТВ відключали загалом 10 російськомовних телеканалів, серед яких ПБК, РТР-Планета, ТДК, Світ ТБ, УТР, ТВЦ-International, RTVi, НТВ-Наше Кіно, НТВ-Дитячий світ та НТВ-Світ, які замінили ряд українських та білоруських каналів. Однак через декілька днів Перший Балтійський канал та інші знову з’явилися в ефірі.

 Коментарі  

 
#2 КОЗАК 28.01.2009 22:32
Дуже добре.
 
 
#1 vasyl eger 28.01.2009 13:51
і на уа так треба :-*
щоб дивились на звірків . ане ЗВЕРЕЙ :P
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com