Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
НЕБЕСНИЙ ЗНАК ХОВАВСЯ В ДЕРЕВІ
( 5 Votes )
Написав Тамара ТРОФИМЧУК Переглядів - 13964   
П'ятниця, 30 січня 2009 19:13

ЗНАК В ДЕРЕВІ селі Морозовичі Іваничівського району господарі спиляли березу, що багато років росла на подвір'ї, і на поперечному розрізі стовбура виявили хрест (на фото). Символічний християнський знак утворили річні кільця темнішого забарвлення. Можна припустити, що контрастні лінії по центру стовбура свідчать про те, ніби дерево почало псуватися. Але цю думку активно заперечують очевидці незвичайного явища, доводячи, що серцевина берези не має ознак гнилісних процесів.

-Сама серцевина не гнила і не мокра. Просто оці кільця, по яких визначають вік, зійшлися у хрест. Він починається приблизно на висоті чотири метри від кореня і тягнеться десь метр по стовбуру. Але я на цю рідкість дивлюся більше з духовної точки зору. Таким чином Господь явив нам ще одне чудо підтвердження своєї присутності. Хто має очі, хай бачить, - говорить місцева жителька Світлана Нарольська, яка першою помітила хрест на стовбурі. Що й не дивно, адже пані Світлана викладає у недільній школі Морозовичів основи християнської моралі.
  Ця береза сорок років росла на обійсті місцевої мешканки Марії Іванівни Гурської. Громи і блискавки частенько били навколо дерева, але жодного разу не влучили в нього, що викликало чималий подив домочадців. Однак господиню хати, до речі, хористку церковного хору місцевої Свято-Стрітенської церкви, все-таки більше непокоїла чимала висота дерева. Жінка остерігалася, що рано чи пізно береза не витримає пориву вітру і наробить біди. Отож, на сімейній раді білокору красуню вирішили зрізати, чим і зайнялися одразу після Водохреща.
  Що має означати хрест і як далі бути із деревом, на якому він об'явився? Ці два питання зараз найбільше цікавлять жителів Морозовичів. Настоятель місцевої Свято-Стрітенської церкви Української православної церкви отець Ростислав Мучак припускає, що на цьому місці варто поставити хрест, тим паче, неподалік розташоване сільське кладовище. А також нагадує, що християнський знак є радісним знаменням для віруючих людей, тож нічого страшного в цьому об'явленні не варто шукати. А от деревину господарі планують пустити на дрова, залишивши цілим лише шмат із хрестом. Отець Ростислав Мучак буде радитися із благочинним, що робити далі.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com