Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Проходить облік мисливських тварин на Вінниччині
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11332   
П'ятниця, 30 січня 2009 19:30

vinnicia.gif У мисливських угіддях Вінницької області проходить облік мисливських тварин. Такі заходи відбуваються щороку, відразу після закінчення мисливського сезону і є обов'язковими для всіх мисливських господарств області.
Обліки тварин покликані забезпечити охорону, раціональне та невиснажливе використання мисливського фонду області. 
Під час обліків визначається чисельність тварин та місця їх перебування на території господарств. На підставі результатів таксації оцінюється та планується діяльність господарств, визначаються норми відстрілу на наступний мисливський сезон, приймаються рішення про необхідність часткової або повної заборони полювання на певний вид дичини, визначається динаміка чисельності тварин.

З метою забезпечення державного контролю під час проведення обліків присутні фахівці Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області та Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Представники цих управлінь візують первинні матеріали, або, у разі проведення обліків з порушеннями, не приймають їх до розгляду.
У таксації також беруть участь єгері мисливських господарств та спеціалісти державної екологічної інспекції. 
Після закінчення обліків, мисливознавці кожного господарства узагальнюють отриману інформацію і готують проекти лімітів використання мисливських тварин.
Такі ліміти (проекти) окремо за кожним господарством погоджуються Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища, потім направляються на погодження до управління лісового та мисливського господарства, де, в свою чергу, у всіх господарствах готується зведена заявка щодо лімітів використання мисливських тварин у 2009-2010 роках, яка остаточно затверджується Мінприроди України.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com