Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Львівщині проводиться облік чисельності фауни
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11196   
П'ятниця, 30 січня 2009 19:45

Lvivska Відповідно до спільного наказу Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області „Про проведення обліку фауни у 2009 році та підготовку проектів лімітів використання мисливських тварин у сезоні полювання на 2009/2010 роки” користувачами мисливських угідь на територіях своїх господарств до 13 лютого цього року проводиться облік чисельності фауни, в тому числі тварин, занесених до Червоної Книги України. З цього приводу в приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулася нарада за участі користувачів мисливських угідь, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області, ветеринарної служби області та працівників МВС.

З метою об’єктивного проведення облікових робіт та в подальшому встановлення лімітів добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитних та хутрових звірів в сезоні полювання 2009/2010 року працівники Держуправління беруть участь у проведенні облікових робіт, здійснюють контроль за організацією та порядком його проведення, дотриманням методичних рекомендацій щодо обліків мисливської фауни.
В основному облік мисливської фауни в угіддях здійснюють методом шумового прогону на пробних площах або методом дворазового картування слідів. У гірських районах області часто використовують маршрутний метод обліку, тобто за слідами на снігу. Візуальний облік також проводиться у місцях зимових скупчень біля підніжжя гір, схилів, у місцях годування звірів. Облік малочисельних червонокнижних видів, таких, як зубр, ведмідь, рись, кіт лісовий та ін. часто проводиться анкетно-опитовим методом.
Чисельність основних видів мисливських тварин в угіддях, безумовно, є каталізатором стану ведення мисливського господарства на даній території, а також його невиснажливого використання, і для аналізу цієї діяльності щороку у січні-лютому проводяться обліки чисельності диких тварин.

 Коментарі  

 
#1 Схимник 10.03.2009 00:08
Про що ця стаття?
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com