Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливські угіддя - в обхід!
( 4 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 17926   
Середа, 11 лютого 2009 16:29

staros1.jpgМисливські угіддя нині, як і за княжих часів, залишаються ласим шматком  й для теперішніх скоробагатьків. Щоб отримати їх, вони йдуть на будь-які хитрощі, бо ж відомо, що закон як стовп: перестрибнути – ніяк, а обійти – можна!

Як повідомили в Старосамбірській райдержадміністрації, за зверненням депутата Львівської обласної ради О. Паски, і згідно з  листом першого  заступника прокурора Львівської області  державного радника юстиції 3 класу  Татарин Б.С., проведено додаткову перевірку  законності рішення Львівської обласної ради № 747 від 04.11.2008 року, яким ТзОВ «Мисливське господарство «Вепр» та ПП «Екобескид» надано у користування 40 тис га мисливських угідь на території Старосамбірського району терміном на 49 років. 

В підсумку, прокуратурою області винесено протест на рішення сесії Львівської обласної ради № 747 від 04.11.2008 року «Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.06.05 р. № 380 «Про надання у користування мисливських угідь у Львівській області»», з вимогою скасувати його, як таке, що суперечить чинному законодавству. Проведеною за дорученням прокуратури області перевіркою, прокуратурою Старосамбірського району з'ясовано, що рішеннями Великосушицької, Срашевицької, Стрілківської, Ясенице - Замківської сільських рад відмовлено у погодженні надання у користування ТзОВ «Мисливське господарство «Вепр» та ПП «Екобескид» мисливських угідь, які розташовані на території зазначених рад. Окрім цього, рішеннями сесій Верхньолужоцької сільської ради від 22.01.2008 року, Тершівської - від 05.08.2008 року, Слохинської - від 30.05.2008 року, Тисовицької - від 30.06.2008 року, Терлівської - від 29.07.2008 року, Волошинівської - від 30.09.2008 року скасовано свої попередні рішення про погодження надання у користування ТзОВ «Мисливське господарство «Вепр» та ПП «Екобескид» мисливських угідь, які розташовані на території перелічених рад.  Перевіркою також було  з'ясовано, що ТзОВ «Мисливське господарство «Вепр» та ПП «Екобескид» взагалі не зверталися до рад за погодженням про надання у користування мисливських угідь, які розташовані на території Мшанецької, Стрільбицької сільських та Старосамбірської міської ради.


З поінформованих джерел стало відомо також, що за зазначеними фірмами стоїть керівництво одного з найкрупніших лікувально-санаторних комплексів нашого регіону та одна з перших осіб природоохоронних структур обласного рівня! Насторожує  й те, що  зазначені території найближчим часом повинні увійти, згідно з указом Президента України, до складу національного парку.

 Коментарі  

 
#2 ostt 17.02.2009 21:26
Читав статтю в "експресі" .Як подальший розвиток подій?Хто власник цих мисливських ТЗОВ?
 
 
#1 Циган 13.02.2009 15:21
А керівник лікувально-санаторних комплексів - Гичка
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com