Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Сумщині затримано браконьєрів
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 13838   
Середа, 11 лютого 2009 17:12

На території мисливських угідь Кролевецького району в районі сіл Гречкино, Дідівщина, рейдовою групою Державної екологічної інспекції в Сумській області при проведенні перевірки дотримання правил ведення мисливського господарства було встановлено факти браконьєрства.

Перевіркою на території Кролевецької райради виявлено групу з 12 осіб – представників первинного мисливського колективу «Загребельне», які проводили полювання без наявності відповідних дозвільних документів на полювання хутрового звіра в лісовому масиві. За виявлене порушення осіб було притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 85 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення на суму близько 680 гривень.
Наступного дня рейдовою групою Інспекції було зафіксовано факт незаконного полювання дикої косулі в районі Кролевецької райради, який здійснено тими ж представниками ПМК «Загребельне», що є повторним порушенням правил мисливського полювання.
За фактами даних перевірок матеріали було передано до Кролевецького райвідділу УМВС України в Сумській області для розгляду питання по суті та притягнення винних осіб до відповідальності.

 Коментарі  

 
#2 amur 18.02.2009 22:58
позор :-x :-x
 
 
#1 Вов 12.02.2009 18:06
встидно :oops:
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com