Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Надумав мій кум купити собі рушницю
( 3 Votes )
Написав WEST Переглядів - 7851   
Неділя, 15 лютого 2009 09:54

Поробили всі відповідні документи і гайда в «поле».Першим його полюванням було полювання на пернату.Це якраз для новачків,де і здобич побачиш і з рушниці вдосталь постріляєш.Одним словом після двох днів полювання ,страшенно змученого,без трофеїв ,з розстріляними трьома патронтажами і величезною гематомою на плечі ,проте задоволеного, я вів кума з першого його полювання до машин. Польвання пройшло для нього безрезультатно,хоч не погано для людини яка перший раз в житті тримала зброю.Отже коли ми повертались назад ,на плесі одного з озер ми побачили...

 

лиску,яка собі плавала недалеко від берега .Так як кум повертався з пустими руками було вирішено добувати трофей. Після декількох акробатичних рухів і вдалого пострілу тіло лиски залишилося мирно покачуватись на хвилях.
Ну все, перший трофей здобуто,радості немає меж але лиску ще треба витягнути з води.Тоді ще в мене був спанієль,він і зараз є але вже на пенсії.Песик був не поганий але мав норов.Тобто ліз за здобиччю як сам вважав за потрібне і коли мав настрій.Цього разу це не входило в його плани. Я вже викидав цілу жменю камінців і всетаки вмовив.Він собі спокійно поплив,доплив до лиски,понюхав і назд. І лиска далі граціозно залишилася погойдуватись на хвилях.Тут на виручку прийшла стара добра Л-ка.Ну а кому лізти? Ну звичайно хто стріляв.Наділи ми на кума ту Л-ку і вперед.Пройшовши половину відстані ми зрозуміли що то погана ідея так як намул сягнув вище колін,кум ледве ногами перебирав і вода вже була майже під верхом тієї Л-ки.Вирішено було повертати назад і чекати мисливців з робочими псами.При розвороті кум шпортається і падає.Вода починає затікати в Л-ку,він в паніці ,на четвереньках з повною Л-кою води ледве видерся на беріг .А тим часом мій песик повністю усвідомив всю серйозність ситуації,без ніяких команд гордо виніс на беріг злочасну лиску. 
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com