Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Незаконне утримання ведмедя в неволі
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 13827   
Понеділок, 23 лютого 2009 14:17

niedzwiedz.jpgДо Державної екологічної інспекції в Житомирській області надійшло повідомлення від мешканця м. Києва про те, що в с. Майстрів Новоград-Волинського району Житомирської області на території готельно-ресторанного комплексу «Тополя» в неволі утримують дику тварину - ведмедя.

19 лютого 2009 року під час проведення перевірки готельно-ресторанного комплексу «Тополя» на внутрішньому дворі було виявлено металеву клітку розміром 8 на 4 м з прибудовою для утримання тварини 2 на 1,5 м, в якій знаходився ведмідь – самець віком близько 3-х років. Беручи до уваги те, що у керівництва ТОВ «Тополя» не було дозволу Управління охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на утримання в неволі дикої тварини та відповідних документів, що посвідчують право власності на тварину, директора ТОВ «Тополя» притягнуто до адміністративної відповідальності.

 Інспекцією на ім’я директора ТОВ «Тополя» підготовлено відповідний припис. В подальшому, в разі невиконання припису екологічною інспекцією буде вжито заходів щодо вилучення дикої тварини.

 Коментарі  

 
#1 WALLY 24.02.2009 20:46
cikavo chy v Bruhovichah majut dozvil :P
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com