Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Стан популяції кабана в зоні відчуження
( 2 Votes )
Написав WEST Переглядів - 4979   
Вівторок, 24 лютого 2009 09:44

czarnobyl.jpgКабан є одним з найбільш розповсюджених ратицевих, які мешкають в межах зони відчуження Чорнобильської АЕС. Необхідно зазначити, що на початок 20-го століття, на Поліссі, внаслідок інтенсивного мисливства, дикий кабан був на межі зникнення. Не зважаючи на це, після утворення зони відчуження, популяція дикого кабана стрімко зросла. Добра плодовитість тварини, оптимальні кормові умові в зоні відчуження сприяли для інтенсивного зростання чисельності виду.

За даними вчених із Поліського державного радіаційно-екологічного заповідника, щільність населення кабана складає 36 особин на 1000 гектар угідь.
Сучасні оцінки популяції цієї тварини в зоні відчуження засвідчують, що загальна чисельність населення кабана може становити 4000 особин.
Дикий кабан є головним кормовим об'єктом вовка, що мешкає на території зони відчуження.
Територіально дикі кабани розповсюджені по всій зоні відчуження, включаючи й залишені людиною населені пункти. Передбачають, що найбільша частина їх чисельності припадає на території з переважанням широколистяних лісів та вологі зниження (заплави рік, ділянки меліоративних систем та ін.)

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com