Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Полювання - найелегантніша форма підкупу?
( 5 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 10321   
Вівторок, 24 лютого 2009 13:48
stop-lapowkom.jpgМіністр юстиції Іспанії Маріано Фернанде Бермехо оголосив про свою ваідставку після критики на його адресу через полювання з головним суддєю країни.

 


Як передало "BBC", іспанського міністра звинуватили в тому, що беручи участь у ловах  він втручався в розслідування карної справи про корупцію в іспанській опозиційній партії.


«Я йду, щоб спекуляції, пов’язані з моїм іменем, не заважали загальній справі, і звільняю місце іншій людині. Я неможу більше терпіти те, в що перетворили моє полювання!»- заявив обурений міністр».


Два тижні тому, в розпал корупційного скандалу, до якого виявилися причетними високпоставлені функціонери опозиційної Напродної партії, міністр юстиції брав участь у вечері, а потім і в полюванні  разом з ведучим справу щодо корупції відомим іспанським суддею Бальтасаром Гарсоном.


Лідер Народної Партії Маріано Рахой вимагав відставки міністра, звинувачуючи його, що він тисне на слідство з метою заплямувати Народну партію та її членів. Але тоді міністр відповів категорчиним «ні».


Однак минулого тижня до цього «мисливського скандалу» додались ще й проблеми пов’язані з першим за всю історію демокртатичної Іспанії страйком суддів, в якому брало участь більше третини практикуючих суддів, і ще й нові подробиці мисливських подвигів Бермехо на ловах. З’ясувалося, що він деякий час тому полював в заказнику без відповідних дозволів. 


 Коментарі  

 
#2 amur 25.02.2009 20:58
а у нас уголовные дела,суды и ничего все на местах.
 
 
#1 vasyl eger 25.02.2009 17:30
;-) тут вже 2 тижні одно щой говоріт .
а БЕРМЕХО ще й немав ліцензії для полювання в землях АНДАЛЮСІЇ ...
тут погані люди бачите .
у нас застрелили КУШНАРЬОВА на браконєрстві і ніхто непотерпів крім него а тут у відставку за такі дурниці.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com