Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
СУД «ВІДЛУЧИВ» БРАКОНЬЄРА ВІД ПОЛЮВАННЯ
( 1 Vote )
Написав Ярослав ГАВРИЛЮК Переглядів - 13035   
Вівторок, 24 лютого 2009 18:26

Наприкінці минулого року газета «Волинь-нова» повідомляла про те, як рейдова бригада - працівники Ковельського міськрайвідділу внутрішніх справ і спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Тур» - затримали 48-річного Миколу Василюка з села Ломачанка, який незаконно застрелив косулю

Підписуючи протокол про адміністративне порушення, він дав пояснення, що застрелив тварину, бо переплутав косулю із зайцем. А вже через два дні браконьєр почав оббивати пороги різних установ, доводячи, що браконьєрства не було.
  І під час розгляду справи у Ковельському міськрайонному суді Микола Василюк заявив, що до цього незаконного відстрілу косулі не має ніякого відношення. Присутні на судовому засіданні свідки - дільничні інспектори міліції Юрій Єрохін та Олександр Тарасюк, а також інженер СЛАТ «Тур» Василь Козак «освіжили» пам'ять Миколі Івановичу. Зокрема, показали йому фотознімки, зроблені під час затримання. В результаті суддя Микола Миронюк відхилив заяви браконьєра.
  Рішення суду для Миколи Василюка було суворим: його зобов'язано сплатити вісім тисяч гривень збитків, спричинених мисливському господарству за знищення тварини, крім того, конфісковано в дохід держави зброю та позбавлено чоловіка права полювати два роки.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com