Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливські собаки
( 38 Votes )
Написав Ostt Переглядів - 10795   
Неділя, 01 березня 2009 20:08

ukrainian_mountain_hound_2.jpgСобака для мисливця є не просто істотою, що допомагає добути більше дичини, вона його відданий друг, який з півслова, з погляду розуміє свого господаря. Чуття мисливського собаки, її слух, спритність і витривалість допомагають мисливцеві вислідити дичину, принести здобич. У хорошого мисливського собаки має бути така ж пристрасть до полювання, як і у її господаря. Собаку можна використовувати на дуже багатьох видах полювань, а інколи без собаки взагалі полювання вести неможливо. Вести полювання з собакою набагато цікавіше і більш захоплююче, до того ж з нею можна і порадіти вдалому полюванню, і легко перенести невдачу. Як приємно побачити в очах свого помічника неприховану радість, коли він приносить в зубах знайдену здобич.

Порід мисливських собак дуже багато і кожна порода призначена для певного виду полювання. Універсальних порід не існує, оскільки кожна порода володіє своїм характером, специфічною статурою, витривалістю, своїми пристрастями. При полюванні на звірів, що живуть в норах, використовують нірних собак – ягдтер’єрів, фокстер’єрів, такс. Полювати на птиць краще всього із лягавими, спанієлями.На зайців, лисиць, деяких копитних - з гончаками, лайками. На думку деяких, виховати хорошого мисливського собаку можна і з безпородного пса, але кращих досягнень Ви отримаєте від собаки спеціальної мисливської породи, адже лише у них особливо сильно розвинений мисливський інстинкт. Та і полювати згідно із законом можна лише з породистим мисливським собакою.
Аби з собаки вийшов вірний друг і помічник на полюванні, окрім її годування, вигулювання, необхідно виховувати в ній слухняність, беззаперечне підпорядкування господареві. Вона повинна відразу по команді “до мене” , свисту або звуку мисливського рогу повертатися до мисливця, це дуже важливо на полюванні. Собака не повинен реагувати на присутність інших домашніх тварин, на гучні звуки, постріли. Вона не повинна опиратися, коли на неї надівають ошийник або намордник. Ніколи з собакою не можна поводитися грубо, навіть якщо вона не слухається під час дрессури. Майбутню мисливську собаку з раннього віку треба привчати до місць полювання - лісу, поля, водойми.
Не треба забувати, що мисливський собака обов’язково має бути занесений в мисливський квиток і бути зареєстрований в органах ветнагляду. Потрібно дуже уважно стежити за здоров’ям свого друга і піклуватися про нього.

 

 

Статтю на конкурс прислав користувач Ostt .

 

 

http://ostt.blog.huntingukraine.com/

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com