Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Прибутки від проведення полювання в Білорусі в 2009 році виростуть на 20%
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 12059   
Вівторок, 17 березня 2009 19:14

Як повідомив 10 березня в Мінську головний спеціаліст управління мисливського господарства Міністерства лісового господарства Віктор Жолудь, прибутки від проведення полювання в мисливських господарствах Білорусі в 2009 році мають зрости на 20% у порівнянні з минулим роком. Про це йшлося на семінарі з питань виконання державної програми розвитку мисливського господарства на 2006-2015 роки та розвитку мисливського туризму в країні

Семінар проводився в рамках VI Міжнародної спеціалізованої виставки "Мисливство та рибальство. Активний відпочинок. Весна-2009", яка відкрилася 10 березня у національному виставковому центрі "Белекспо".

Як зазначив спеціаліст, прибутки мисливських господарств в 2008 році в порівнянні з 2007 роком зросли з 2,4 млрд. рублів до 3,5 млрд. А прибутки від іноземного мисливського туризму за цей же період збільшилися на 48% і досягли 944 млн. рублів. "Незважаючи на економічну кризу, ця позитивна тенденція повинна зберегтися і в нинішньому році", - сказав В. Жолудь.

За його словами, програма спрямована на збільшення чисельності основних видів мисливських тварин (лосів, оленів, козуль і кабанів), а також забезпечення окупності мисливських господарств. За його словами, рівень рентабельності мисливських господарств до кінця року повинен скласти не менше 100,1%, а до кінця 2010 року - не нижче 104,1%. Серед позитивних прикладів реалізації програми фахівець назвав створення в минулому році в Брестському, Старобінскому, Березинському та Івьевскому лісгоспі чотирьох нових популяцій благородного оленя, а серед проблем - дефіцит будинків мисливців. Так, за його словами, з 80 мисливських господарств системи Мінлесхоза тільки 55 мають будинки мисливця.
Як повідомив начальник сектора мисливського туризму РУП "Белгосохота" Міністерства лісового господарства Вадим Серпейко, в поточному році всі державні виробничі лісогосподарські об'єднання Білорусі повинні отримати ліцензію на здійснення туристичних послуг. За його словами, ліцензія дозволить об'єднанням позбутися посередників при організації та проведенні мисливських турів для іноземців.

Учасники семінару відзначили, що більшість іноземних мисливців є уродженцями Білорусі, які приїжджають у гості до своїх родичів або відвідують рідні місця.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com