Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Влада блокує перевидання «Червоної книги»
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 14162   
Четвер, 19 березня 2009 15:52

Представники природозахисних організацій звернулися до суду через кількарічне зволікання влади з публікацією нового видання "Червоної книги України", до якої, на думку екологів, мають додати лосів і два види осетрових.

Призначення київським Адміністративним судом перших слухань за позовом екологів на квітень цього року директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко вважає ознакою законності вимог громадськості.  В інтерв’ю «Німецькій хвилі» він пояснив, що «Червона книга» має перевидаватися кожні десять років.

Червоної книги України

 

 

За його словами, черговий випуск книги мав вийти друком ще дві тисячі четвертого року, але всі українські уряди з того часу ігнорували вимоги громадськості зупинити винищення незахищених законом представників української фауни: «В дев’яносто першому році в нас було близько сімнадцяти тисяч лосів, а зараз близько чотирьох. За офіційними даними. А за неофіційними – тільки тисяча. І досі можна ловити всіх осетрів, доки їх зовсім не стане ані в Азовському, ані в Чорному морі»,- каже еколог.

Як вважає Борейко, влада блокує внесення до «Червоної книги» цих тварин та риб серед іншого і через те, що саме лосі та осетри є найбільш жаданою здобиччю високопосадових мисливців та рибалок.

Автор: Олександр Савицький
http://pryroda.in.ua/blog/sud-chervona-knyga/

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com