Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У Сколівських Бескидах буде місце і для туристів
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 2978   
Неділя, 22 березня 2009 16:00

Навесні до десятиріччя Національного природного парку "Сколівські Бескиди", що на Львівщині, лісівники облаштують зразкову туристичну стоянку. Про це сьогодні, 20 березня, під час прес-конференції повідомив начальник Львівського обласного управління лісового господарства Анатолій Дейнека. На цьому місці туристи зможуть розкласти намети, організувати вогнище, матимуть можливість організовано залишити сміття. Цю стоянку для туристів буде облаштовано за кращими зразками, які ми бачили в інших країнах", - зазначив А. Дейнека.

На знак 100-річчя від дня народження Бандери на Львівщині насадять зелену алею

З нагоди 100-річчя від дня народження Степана Бандери буде насаджено зелену алею біля садиби-музею Степана Бандери в селі Воля-Задеревацька Стрийського району. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека. 
Він зазначив, що проект алеї розробляє Національний лісотехнічний університет, а реалізувати його планують в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Щодо дерев, якими планують засадити алею, то Дейнека зазначив, що це мають бути як декоративні, так і ті, які ростуть на Львівщині.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com