Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Стерилізувати безпритульних собак ...
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10384   
П'ятниця, 10 квітня 2009 09:49
Влада Києва має намір звернутися до керівників приватних ветеринарних клінік столиці за допомогою в проведенні стерилізації безпритульних тварин. Про це вчора на нараді в Київській міськдержадміністрації заявила заступник голови КМДА Ірена Кільчицька.
Водночас Кільчицька заявила, що у зв’язку з кризою та перевиборами фінансування на заплановану програму стерилізації довелося скоротити.
«На ці заходи в попередні роки в бюджеті передбачали 70 млн. гривень, але можна сказати віртуальних. Бо через перевибори та кризу реально програму профінансовано лише на 1,5 млн. гривень. На ці кошти простерилізовано приблизно 2,5 тисячі собак, тоді як їх розгулювало понад 30 тисяч», - повідомила Кільчицька.

За словами головного лікаря столичної санепідемстанції Людмили Колос, торік у Києві зареєстровано 2852 випадки нападів на киян вуличних тварин.

«219 пацієнтам провели антирабічне щеплення. Воно нещадне до людського організму, і торік одна людина в Донецькій області померла», - розповіла Колос.

Призначення такої вакцинації небезпідставні - в Україні збільшується кількість тварин хворих на сказ - 2171 випадок у 2008 році.

Як повідомлялося на засіданні, операції по стерилізації на сьогоднішній день проводяться в комунальних ветлікарнях, а також силами окремих громадських організацій, які займаються захистом тварин. В той же час, для досягнення ефекту від впровадження програми стерилізації є потреба і в забезпеченні передбаченого фінансування, і в збільшенні кількості привернутих до неї організацій.

Також на зустрічі наголошувалося, що в столиці діє 41 приватна клініка для тварин, які можна спробувати залучити до виконання програми щодо стерилізації.

«Я вважаю, що ми можемо звернутися до них, зібратися з ними і попросити допомоги», - сказала Кільчицька, давши відповідне доручення підготувати звернення до керівників цих ветеринарних закладів.

Поки що міська влада не приймала остаточних рішень щодо подальшого розв’язання проблеми безпритульних тварин. Консультації з фахівцями триватимуть. Запит надішлють і до Європейського комітету з підготовки до Євро-2012.

proUA

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com