Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Волині чиновники взялись за лопати
( 6 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 13687   
Середа, 15 квітня 2009 10:10

насадження лісуВолинь активно підтримує президентську кампанію по залісненню земель запасу та держлісфонду. Молоденький ліс посадили на території Мощаницького лісництва ДП «Цуманське ЛГ» службовці Волинської державної адміністрації. Ті, що керують областю, 11 квітня взялись за лопати і насадили 3,5 га землі черешнями, сосонками та дубами. Про це повідомила прес-секретар Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Оксана Чурило.

 

«Саджав увесь апарат, а це близько 50 службовців. Очолив акцію голова облдержадміністрації Микола Романюк. Пліч-о-пліч працювали перший заступник голови Віталій Заремба, начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Богдан Колісник та багато інших» - зазначає прес-секретар Оксана Чурило.

Як йдеться у повідомленні, у ці дні у Всеукраїнській акції беруть участь службовці усіх райдержадміністрацій, районних рад, банкіри, школярі, працівники ЗМІ – це близько тисячі природолюбів. На землях запасу та держлісфонду  тільки в день проведення головної акції з’явиться 66,5  гектара лісу – тисячі деревець дуба, сосни, берези, декоративних насаджень. Для успішного проведення акції підприємства управління лісового та мисливського господарства підготували  мільйони сіянців та саджанців головних та супутніх лісоутворюючих порід, декоративних кущів.

Фото Оксани Чурило

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com