Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Люди свідомо нищать Природу
( 8 Votes )
Написав Олена Кос Переглядів - 14111   
Середа, 15 квітня 2009 10:45

випалювання травиТенденція випалювання трави перетворилась у катастрофу – люди, вважаючи, що роблять добро, спалюють лісові масиви, завдаючи шкоди не тільки, деревам, а й Природі взагалі. Випадки свідомого випалювання трави і стерні зафіксовано на території Хорохоринської (20 га) та Буянівської (до 50 га) сільських рад Луцького району. Про це повідомили у прес-службі Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Як йдеться у повідомленні, пожежа, яка перекинулась на Торчинське лісництво знищила 3,0 га лісокультур. Для того, аби якось зупинити пожежу було задіяно сили рятувальників – 3 пожежних машини та 18 пожежників боролись із вогнем. Через тривалий час стихію таки вдалось зупинити і перешкоди їй нищити зелені насадження.

Були зафіксовані факти таких «добровільних» пожеж і в селах Стенжаричі, Зоря, Турівка Володимир-Волинського району. Тут сільгоспами спалено до 1000 га трав та стерні. Біді зарадили працівниками державної лісової охорони Стенжаричівського лісництва, які оперативно відреагували на критичну ситуацію. Пожежу  зупинили на межі з лісовими насадженнями.
У Горохівському районі на землях Цегівської та Сенкевичівської сільських рад навколо сіл Цегів, Сенкевичівка, Вільхівка знищено до 200 га трав та стерні. І тут на висоті спрацювала лісова охорона ДП „Горохівське ЛГ”. Тим не менше, частково було пошкоджено лісові культури дуба, які в 2007 році посадили у Бужанському лісництві на сільгоспземлях запасу. У Берестянському лісництві через спалювання трави пожежею пошкоджено 0,3 га плантацій новорічних ялинок. На винних складено протокол про лісопорушення. Завдані збитки будуть відшкодовані.
Дивує безвідповідальність і нерозуміння проблеми населення. Адже причина таких пожеж, які переслідують не тільки Волинську область, а й інші регіони – недбале ставлення людей. Випалювання рослинності призводить до загибелі й диких звірів, птахів та комах. Мешканці лінуються взяти до рук косу і елементарно скосити траву, а натомість гадають, що сірником можна зарадити безладу. Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до всіх громадян: не порушуйте вимоги пожежної безпеки в лісах, відчувайте свою причетність до охорони та збереження „зеленого друга" для майбутніх поколінь!
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com