Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
“Зупини браконьєра!"
( 23 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 13349   
Субота, 25 квітня 2009 11:04

боротьба з браконьєрствомДля справжнього мисливця та рибалки боротьба з браконьєрством – святий обов’язок, оскільки це лихо зводить нанівець усі наші намагання зробити дикий світ багатшим. В рубриці Боротьба з браконьєрством -> (ліве меню порталу, посилання “Зупини браконьєра!”) шановні відвідувачі нашого порталу відтепер зможуть безпосередньо вказувати на кричущі випадки порушення мисливського законодавства. Вся ловецька громада  та природоохоронні органи будуть щиро вдячні, якщо Ви кількома рядками зазначите про випадок браконьєрства, свідком якого стали.

 

Просимо  також вказувати  місце, дату і час побаченого злодійства. Бажано також записати номери браконьєрських авто, а при можливості, зробити й вислати нам їхнє фото. Не зайвим буде повідомлення про браконьєрську вилазку, яка планується.

На основі Ваших даних буде створено картотеку губителів природи, яку екоінспектори та єгерська служба перепровірять та використають, що значно полегшить їхню роботу.

Наперед вдячні за Ваші повідомлення.

 Коментарі  

 
#11 мисливець 83 07.04.2016 10:16
Самими найбільшими браконьєрами є працівники лісгоспів, які під виглядом охорони лісу відстрілюють звірів, свідком цього я був не один раз
 
 
#10 Іван О. 06.12.2013 17:10
Місяць тому, перебуваючи на полюванні на качку в районі села Хотинь Рівненської області, побачив як якийсь муділа з жінкою (обом років під 50!) на надувному човні з китайським мотором ї.ашать електроловом рибу на річищі річки Горинь аж гай гуде! Причому електролов у них був на базі підсака діаметром метра два, не менше!
Я цього нахабства не міг витримати - зняв з плеча рушницю і грізним голосом покликав цих виб.ядків до берега. Муділа негайно направив човна в другу сторону. Так і звалив... а що, не міг же я валити їх. І навіть стрельнути вверх для залякування не міг :(
 
 
#9 еколог 27.01.2011 22:02
В угіддях УТМР Рогатинського р-ну створено відтворювальну зону для природної фауни (мисливських тварин).Територія зони: с. В.Липиця ,с. Н.Липиця , с.Світанок до границі Тернопільської області.
Голова товариства мисливців і рибалок Мицик І.Ф. із своїми товаришами проводить у відтворювальній зоні браконьєрські полювання , відстрілюють все, прикриваючись рейдовими перевірками і своїм громадсько-посадовим становищем.
Такі люди не повинні очолювати громадські організації !!!
 
 
#8 Ziko 07.11.2009 18:52
"Ну и что вы сделаете прокурору, нач.милиции или нардепу который охотится из табельного оружия и без всяких документов"

Був у мене такий випадок коли ВОНИ ловили вночі рибу сітками.

В мене закінчилась плівка в Фотоапараті (цифри ще в світі не було), я зробив пару холостих фотоспалахом.
Через 15 хв. нач. райвідділу привіз випити, закусити, поклявся що сітки до кінця днів своїх в руки не візьме, разом з доблесним прокурором викупили в мене стару засвічену плівку і з...ли з озера.
 
 
#7 Дурилка картонная 03.11.2009 18:00
Полностью поддерживаю последнее сообщение. Простому охотнику остается в нынежней обстановке немного браконьерничать . Так что эту тему в отстой, так как тема эта - дурилка картонная и желание повыпендриватьс я - какой же я хороший. Ну и что вы сделаете прокурору, нач.милиции или нардепу который охотится из табельного оружия и без всяких документов. Спросите егерей они вам больше расскажут - если захотят!
 
 
#6 Але Дуремары 03.11.2009 17:53
Как то я стал свидетелем браконьерсва президента в составе команды которого был директор спецслужбы с генеральным прокурором и министр лесного хозяйства
 
 
#5 сірий 19.09.2009 20:24
Рранійше мисливець в ммисливця міг перевірити документи,а зараз заборонено.чому і кому це вигідно? Браконєрам!!!!
 
 
#4 сотий 12.07.2009 11:51
Кому цікаво то може спитати Росол Любомира з м. Калуша де його джип і карабін.
 
 
#3 анонім 13.05.2009 00:59
вважаю потрібно також викладати випадки затримання браконьєрів, та відслідковувати їх покарання...
 
 
#2 Схимник 27.04.2009 11:44
Що вийде? Якщо гуртом будемо боротися з цим злом, проблема браконьєрства значно зменшиться.
 
 
#1 vasyl eger 25.04.2009 20:20
:o уфффф
цікаво що вийде :o
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com