Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Проект Закону України "Про мораторій на полювання (до 2012 року)!
( 0 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 22527   
Вівторок, 27 травня 2008 13:03

Проект

Вноситься народним депутатом України

Коновалюком В.І. (№83)

Фракція Партії Регіонів


 

З А К О Н    У К Р А Ї Н И

Про мораторій на полювання (до 2012 року)

Цей Закон в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь в Україні спрямований на недопустимість погіршення середовища існування тваринного світу, відтворення та збереження умов існування видового і популяційного різноманіття тваринного світу, який є національним багатством України.

Стаття 1. Встановити до 1 січня 2012 року мораторій на полювання - дії визначені абзацом 12 статті 1 та абзацами 4 та 5 статті 12 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» - на всій території України за винятком мисливських господарств, що знаходяться у приватній власності відповідно до законодавства України.

 

Стаття 2. Мисливські дії можуть здійснюватись на всій території України з метою науково-дослідних робіт в рамках біотехнічних та інших заходів, спрямованих на охорону та відтворення мисливських тварин, збереження і поліпшення середовища їх перебування відповідно до законодавства України та в рамках загальнодержавних та місцевих програм охорони, використання і відтворення тваринного світу.

 

Стаття 3. Здійснення контролю за додержанням вимог цього Закону покласти на Кабінет Міністрів України

 

Стаття 4. Інші закони та нормативно-правові акти застосовуються в частині та на період, що не суперечить цьому Закону.

 

Стаття 5. Прикінцеві положення

 

1. Цей Закон набирає чинності з 1 серпня 2008 року.

 

2. Доручити Кабінету Міністрів України утворити робочу комісію за участю представників відповідних міністерств та відомств, місцевих адміністрацій, науково-дослідних установ та громадських організацій, якій:

 

протягом шістьох місяців після набрання чинності цим Законом розробити загальнодержавну програму у галузі охорони, використання і відтворення тваринного світу на 2009-2011рр;

 

провести інвентаризацію відповідних мисливських угідь; щодо кожного об'єкта документально визначити законність його перебування у приватній чи комунальній власності;

 

перевірити законність надання в оренду або у володіння державних територій мисливських угідь протягом 1994-2007 років, і в разі порушення законодавства України вжити заходів щодо повернення цих об'єктів у державну власність;

 

                3. Кабінету Міністрів України у тримісячний термін привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити перегляд та скасування міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 Коментарі  

 
#4 WALLY 31.07.2008 17:09
Pisle moratori myslyvec do lasu teoretychno ne pijde - a brakonierom todi zelene svitlo.....
 
 
#3 Кіндрат 31.07.2008 15:01
Не мораторії вводити на полювання, а вести ніщівну боротьбу з браконьєрством. А мораторій - для нас мисливців, а не для них - "слуг народу". Вони як браконьєрнічали так і будуть нищити тваринний світ!
 
 
#2 vasyl eger 28.05.2008 02:38
урааа :cry:
що за політиків -піклунів маємо . :lol:
вони хоть розуміють що говорять
 
 
#1 fireshark 27.05.2008 15:41
:sad: :cry: :-x :eek: :sigh:
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com