Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Пояснювальна записка до проекту Закону України "Про мораторій на полювання (до 2012 року)".
( 0 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 25332   
Вівторок, 27 травня 2008 13:10

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту Закону України

"Про мораторій на полювання (до 2012 року)"

Проект Закону України "Про мораторій на полювання (до 2012 року)" розроблений  на виконання Указу Президента України „Про невідкладні заходи у сфері збереження, відтворення та раціонального використання мисливських тварин” вiд 23.05.2005 № 837/2005 та спрямований на захист життєвого простору майбутніх поколінь держави України.

Останніми роками надзвичайно гострою стала проблема браконьєрства, яка веде до неконтрольованого знищення тваринного світу України, який є національним багатством нашої держави. На сьогодні очевидно, що діюче законодавство з цього питання не ефективне. Полювання є різновидом діяльності, яке може завдати значної шкоди навколишньому природному середовищу, проте контроль за ним з боку природоохоронних органів зараз є мінімальним, мисливські господарства не проходять екологічної сертифікації, як це прийнято в розвинутих країнах світу.

Зараз в Україні спостерігається зменшення чисельності мисливських тварин. За тимчасовий мораторій на полювання виступають провідні наукові установи України та широка громадськість. Лише в угіддях Українського товариства мисливців та рибалок з 2002 по 2007 роки чисельність лося зменшилась на 500 голів, оленя благородного – на 700 голів, козулі – на 13800 голів, кабана – на 2600 голів. В багатьох областях України до мінімальної впала кількість зайця. Згідно з даними Держкомстату загальна чисельність хутрових звірів в Україні зменшилась на 128 тис. голів та на 720 тис. голів пернатої дичини протягом останніх 5 років.

Ціль даного Закону – заборона полювання в Україні протягом 3,5 років за винятком проведення наукових та біотехнічних заходів, що буде сприяти відновленню природних ресурсів та охороні рідких, занесених у Червону книгу тварин. Діяльність в області полювання та мисливського господарства регламентує Закон України "Про мисливське господарство та полювання". Прийняття проекту Закону України "Про мораторій на полювання (до 2012 року)" направлено на покращення раціонального використання та охорону природних ресурсів, у тому числі, тваринного світу; дасть можливість активізувати міри по охороні тваринного світу та рідких видів; відповідає інтересам держави.

Прийняття Закону України " Про мораторій на полювання (до 2012 року)" не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України та внесення змін до інших законодавчих актів України.

 

Народний депутат України                                         Коновалюк В.І.

 



Коментарі  

 
#4 Дід 27.06.2013 09:35
Що можна було чекати від гагауса регіонала соссе ой кіссе...
 
 
#3 WALLY 06.08.2008 13:33
A "Jegeram" kto najde robotu ?? Toz vony perestanut buty potribni....
 
 
#2 WALLY 31.07.2008 17:15
"Прийняття Закону України " Про мораторій на полювання (до 2012 року)" не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України та внесення змін до інших законодавчих актів України" !!!

Cikavo skilki zaraz budzet dokladaje do vedenia myslyvskogo zakonodastva.... "0"
 
 
#1 fireshark 27.05.2008 15:42
:cry: :o :-x :sigh: :eek:
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація






Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com