Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Фазани
Історія та перспективи розвитку фазанівництва в галузі птахівництва України
( 16 Votes )
Написав Васильєва О.О., кандидат сільськогосподарських наук Переглядів - 12094   
Субота, 05 лютого 2011 11:40

Історія та перспективи розвитку фазанівництва в галузі птахівництва УкраїниВстановлено, що в сучасних умовах розвитку галузі птахівництва в напрямі розширення асортименту та підвищення біологічної цінності продукції в умовах України актуальним є розвиток фазанівництва. Наведено аналіз роботи сучасних дичеферм із вирощування фазанів. Досліджено питання біо­логічних особливостей фазанів та історія їх при­ручення й одомашнення, виробничої цінності та перспектив вирощування і використання фазанів у системі агропромислового виробництва. Спектр використання одержаної продукції нині забезпечує повну реалізацію, що може стати в недалекому майбутньому сировиною для багатьох галузей на­родного господарства.

 
Фазани їдять колорадських жуків
( 10 Votes )
Написав Олена МАРЧЕНКО Переглядів - 11319   
П'ятниця, 21 листопада 2008 05:38

ФазаниБіля своєї хати в місті Умань Черкаської області пенсіонер Андрій Воропаєв, 62 роки, садить 6 соток картоплі. Ще має город поблизу закинутого аеродрому. Там теж вирощує картоплю. Навесні та влітку рослини треба обприскувати. Інакше з’їсть колорадський жук.

— Картоплю в дворі не обробляю, — каже. — У мене хворі нирки та сечовик. Як наїмся кропленої, так одразу в больницю треба. То під хатою бульба росте без хімії. А ту, що біля аеродрому, продаю.

 
Фазан на блюде
( 7 Votes )
Написав Вадим Жибаровский Переглядів - 12411   
П'ятниця, 14 листопада 2008 15:28

Полювання фазанов фазанів охота полювання їжа фазанівТрудно не согласиться с утверждением, что «каждый охотник желает знать, где сидит фазан». Однако чтобы добыть этого щеголя, не только желания знать, но и самого знания, где он сидит, маловато. Тут тебе и твердая рука, и соколиный глаз, и уж совсем хорошо – мастеровитая легавая. Ну и много ли охотничков с таким набором? Да, еще упустил пустячок, недешев этот франт в ближайшем Подмосковье, ох, недешев, аж тридцать американских целковых за штучку. А оно тоже снижает количество возможных обладателей красочного трофея.

 
Як фазани з'являються на світ (відео)
( 15 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 21567   
Четвер, 15 травня 2008 19:19
 


Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com