Написав Васильєва О.О., кандидат сільськогосподарських наук Переглядів - 11198
Субота, 05 лютого 2011 11:40
Встановлено, що в сучасних умовах розвитку галузі птахівництва в напрямі розширення асортименту та підвищення біологічної цінності продукції в умовах України актуальним є розвиток фазанівництва. Наведено аналіз роботи сучасних дичеферм із вирощування фазанів. Досліджено питання біологічних особливостей фазанів та історія їх приручення й одомашнення, виробничої цінності та перспектив вирощування і використання фазанів у системі агропромислового виробництва. Спектр використання одержаної продукції нині забезпечує повну реалізацію, що може стати в недалекому майбутньому сировиною для багатьох галузей народного господарства.
Біля своєї хати в місті Умань Черкаської області пенсіонер Андрій Воропаєв, 62 роки, садить 6 соток картоплі. Ще має город поблизу закинутого аеродрому. Там теж вирощує картоплю. Навесні та влітку рослини треба обприскувати. Інакше з’їсть колорадський жук.
— Картоплю в дворі не обробляю, — каже. — У мене хворі нирки та сечовик. Як наїмся кропленої, так одразу в больницю треба. То під хатою бульба росте без хімії. А ту, що біля аеродрому, продаю.
Трудно не согласиться с утверждением, что «каждыйохотникжелаетзнать,гдесидитфазан». Однако чтобы добыть этого щеголя, не только желания знать, но и самого знания, где он сидит, маловато. Тут тебе и твердая рука, и соколиный глаз, и уж совсем хорошо – мастеровитая легавая. Ну и много ли охотничков с таким набором? Да, еще упустил пустячок, недешев этот франт в ближайшем Подмосковье, ох, недешев, аж тридцать американских целковых за штучку. А оно тоже снижает количество возможных обладателей красочного трофея.