Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Козулі
Оцінка трофеїв косуль
( 6 Votes )
Написав Ярий Переглядів - 14115   
Вівторок, 25 травня 2010 16:49
Оцінка трофеїв косулДаний опис стосується тільки європейської косулі.
Виміри проводять

1.Довжини рогів.
Вимірюється довжина кожної штанги рога по його зовнішній поверхні від шпіца середнього відростка до нижньої зовнішньої поверхні розетки з точністю до 0,1см. Середню довжину обох рогів множать на 0,5 і отримують бали. Виміри потрібно робити гнучким стрічковим метром, або шнуром. Метер повинен слідувати всім згинам рога, але не втискатися в кут між штангою рога і зовнішньою поверхнею розетки.

 
Ріст рогів у самця косулі.
( 5 Votes )
Написав Ярий Переглядів - 14794   
Понеділок, 01 лютого 2010 12:35

Розприділення циклу утворення рогів в самців косулі відбувається під дією гормонів протягом року і є досить складним.
Власне інсулінозалежний гормон є основною рушійною силою для росту рогів. Цей гормон виробляється в печінці і в самій зоні росту рогів. Гормон росту стимулює ріст зачатків рогів і в подальшому їх формуванні. При більшому продукувані іншого статевого гормону тестостерону, дія попереднього зменшується до припинення перед гоном. Зріст кількості тестостерону починається з травня місяця,що зупиняє дію гормону росту і формування рогів, та веде до їх очищення.

 

 
Окреслення віку самців козулі
( 15 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 26311   
Понеділок, 12 травня 2008 09:04
Для правильного та  досконаного відстрілу необхідне  знання, яке дозволить  вияснити чи дана тварина, підлягає відстрілу. У моєму намірі є тільки показ основних властивостей, які дозволять вирішити чи відстріл буде правильний.

 

От так  виглядають роги самки- козла рогача. Можна думати що є це симетричний шустак проте це вигляд із боку, бо  ми не знаємо нічого про вигляд рогів  із переду. А може бути те так:

 


Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com