Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Кабани
Герой-одиночка или Секач всегда готов за себя постоять
( 9 Votes )
Написав Василий ПЕСКОВ Переглядів - 8540   
Неділя, 29 березня 2009 13:58

sikacz.jpg Кабан для охотников это превосходная дичь, для любознательных - зверь страшновато-загадочный. До войны в серединной России о кабанах мало что знали. Известно, однако, было: что свиньи домашние происходят от диких, поныне здравствующих. А после войны, когда эти звери «самоходом» и переселением их охотниками дошли до Архангельска, кабан стал известен в лесах не хуже лося. Для охотников это превосходная дичь, для любознательных - зверь страшновато-загадочный. «А на людей нападают?» - обычный вопрос, когда речь заходит о кабанах.

 

В воронежских лесах первого кабана обнаружил наблюдатель (есть такая в заповедниках должность) Александр Александрович Анохин. «Шел я по какому-то странному следу оленя и вдруг вижу: в куче тростника след кончается. Шлёпнул рукавицей о рукавицу, и куча вдруг ожила - из неё выскочил немаленький зверь, мгновенно нырнувший в ольшаник». Наблюдатель сразу же догадался: это кабан. Позже зверя не раз видели - интересовала его картошка на огородах и арбузы на Оброчном поле. А осенью кабан увёл в лес с фермы в сельце Песковатка несколько белых родственниц. Спустя год появились более мелкие кабаны. «Тот первый, большой, от них держался особо, и это нас озадачивало».

 
Кабан (Sus scrofa) // Wild Boar
( 14 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 16157   
Середа, 19 листопада 2008 12:58

sus_scrofa_title.jpg

Свиня дика, дикий кабан (Sus scrofa attila Thom.), парнокопитий ссавець роду свинячих, один з родоначальників свійських порід свиней. Тіло кремезне, довжина до 2 м, вкрите обрідною щетиною, висота в холці до 1.1 м, вага до 300 кг, морда видовжена, у самців вистаючі ікла; нічна всеїдна тварина. Свині дикі населяють вологі ліси і чагарники: тримаються невеликими групами. Мисливський звір, цінний задля м'яса, шкіри, щетини та ікол. На Україні поширений у Карпатах (до 1 800 м), у лісовій і лісостеповій смугах

 
Дик помічений у... Львові!
( 9 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 11068   
П'ятниця, 14 листопада 2008 14:03

дикий кабанПогодьтеся, дикий кабан чимось нагадує важкий панцирник. Котитися хащами, не збавляючи швидкості, йому допомагає клиноподібна, ніби башта танка, голова,  міцно збитий тулуб, вкритий товстою шкірою під бронею щетини. Слід визнати: зміни природного середовища Львівщини призводять до того, що цей лісовий броньовик вже заходить у межі міста.

 
Дика свиня з поросяатами приходять запорожцями на весілля
( 6 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10721   
Неділя, 14 вересня 2008 12:22

sus_scrofa_city.jpgКоли сутеніє і весільні музики рвуть баяни від азарту, а захмелілі гості танцюють ледь не навприсядки, настає час для гостей-«запорожців». У селі Троянівці, що на Волині, на весілля почали придибувати ...дикі свині. Пані-свиноматка та трійко смугастеньких поросят тільки вчують весільних музик та запах холодцю з хроном, відразу й чимчикують на збіговисько. Стануть біля воріт, хвостиками крутять, вухами лопотять, а ніздрі аж тремтять, передчуваючи трапезу. Спочатку гості вмить тверезіли і хапалися за вила, а потім уже й звикли, підгодовують паців. У тамтешніх лісах дикі свині не дивина – вони частенько навідуються до осель у пошуках поживи. Але ця льоха з виводком особлива.

 

 


Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com