Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Кабани
Герой-одиночка или Секач всегда готов за себя постоять
( 9 Votes )
Написав Василий ПЕСКОВ Переглядів - 5160   
Неділя, 29 березня 2009 13:58

Детальніше... Кабан для охотников это превосходная дичь, для любознательных - зверь страшновато-загадочный. До войны в серединной России о кабанах мало что знали. Известно, однако, было: что свиньи домашние происходят от диких, поныне здравствующих. А после войны, когда эти звери «самоходом» и переселением их охотниками дошли до Архангельска, кабан стал известен в лесах не хуже лося. Для охотников это превосходная дичь, для любознательных - зверь страшновато-загадочный. «А на людей нападают?» - обычный вопрос, когда речь заходит о кабанах.

 

В воронежских лесах первого кабана обнаружил наблюдатель (есть такая в заповедниках должность) Александр Александрович Анохин. «Шел я по какому-то странному следу оленя и вдруг вижу: в куче тростника след кончается. Шлёпнул рукавицей о рукавицу, и куча вдруг ожила - из неё выскочил немаленький зверь, мгновенно нырнувший в ольшаник». Наблюдатель сразу же догадался: это кабан. Позже зверя не раз видели - интересовала его картошка на огородах и арбузы на Оброчном поле. А осенью кабан увёл в лес с фермы в сельце Песковатка несколько белых родственниц. Спустя год появились более мелкие кабаны. «Тот первый, большой, от них держался особо, и это нас озадачивало».

 
Кабан (Sus scrofa) // Wild Boar
( 14 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 13059   
Середа, 19 листопада 2008 12:58

Детальніше...

Свиня дика, дикий кабан (Sus scrofa attila Thom.), парнокопитий ссавець роду свинячих, один з родоначальників свійських порід свиней. Тіло кремезне, довжина до 2 м, вкрите обрідною щетиною, висота в холці до 1.1 м, вага до 300 кг, морда видовжена, у самців вистаючі ікла; нічна всеїдна тварина. Свині дикі населяють вологі ліси і чагарники: тримаються невеликими групами. Мисливський звір, цінний задля м'яса, шкіри, щетини та ікол. На Україні поширений у Карпатах (до 1 800 м), у лісовій і лісостеповій смугах

 
Дик помічений у... Львові!
( 9 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 9182   
П'ятниця, 14 листопада 2008 14:03

Детальніше...Погодьтеся, дикий кабан чимось нагадує важкий панцирник. Котитися хащами, не збавляючи швидкості, йому допомагає клиноподібна, ніби башта танка, голова,  міцно збитий тулуб, вкритий товстою шкірою під бронею щетини. Слід визнати: зміни природного середовища Львівщини призводять до того, що цей лісовий броньовик вже заходить у межі міста.

 
Дика свиня з поросяатами приходять запорожцями на весілля
( 6 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 7911   
Неділя, 14 вересня 2008 12:22

Детальніше...Коли сутеніє і весільні музики рвуть баяни від азарту, а захмелілі гості танцюють ледь не навприсядки, настає час для гостей-«запорожців». У селі Троянівці, що на Волині, на весілля почали придибувати ...дикі свині. Пані-свиноматка та трійко смугастеньких поросят тільки вчують весільних музик та запах холодцю з хроном, відразу й чимчикують на збіговисько. Стануть біля воріт, хвостиками крутять, вухами лопотять, а ніздрі аж тремтять, передчуваючи трапезу. Спочатку гості вмить тверезіли і хапалися за вила, а потім уже й звикли, підгодовують паців. У тамтешніх лісах дикі свині не дивина – вони частенько навідуються до осель у пошуках поживи. Але ця льоха з виводком особлива.

 

 


Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися

загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com