Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Бабак
Байбаки
( 6 Votes )
Написав В.Песков Переглядів - 3309   
П'ятниця, 21 серпня 2009 09:32

Бабак охотаС воронежцем Алексеем Турковым ехали мы по-над Доном. «А это что?» - показал я на белевшие по пологому склону правого берега холмики каких-то покопов.

 

«Это сурчины. Возле каждой горки - нора…» - «Можно за сурками понаблюдать?» - «Можно. Но лучше всего в мае - трава будет еще невысокой, можно их как следует рассмотреть».

 
 
Не мав бабак клопоту
( 11 Votes )
Написав Лариса САЛІМОНОВИЧ Переглядів - 3507   
Вівторок, 03 лютого 2009 11:11

бабак Відомий український синоптик розповів усе про наближення весни і посвятився у студенти. Бо від нього втекла дружина Харківський бабак Тимко вчора не побачив власну тінь. Це означає, що весна цього року в наших краях буде теплою і ранньою. Хранитель синоптика Віктор Токарський каже, що степові віщуни цю зиму спали досить спокійно, з чого можна зробити висновок, що весна вступить у свої права без перешкод і неприємних природних сюрпризів.

На жаль, в особистому житті синоптика не все так гармонійно. Зараз він переживає драму, гідну найпристрасніших мексиканських телесеріалів. Минулого року від нього втекла на волю дружина. Аби повернути неслухнянку, бідолашний синоптик покинув межі наукового містечка і вирушив до табору дикої колонії за два кілометри від своєї оселі — біостанції Харківського національного університету ім. Каразіна, що в селищі Гайдари Зміївського району Харківської області. Але його пошуки не увінчалися успіхом.

 
Бабак - Marmota bobak
( 14 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 8908   
П'ятниця, 29 серпня 2008 13:18

marmota-bobak1.jpgMarmota bobak (Muller, 1776) - сурок степной (обыкновенный) (англ. bobac (steppe marmot), нем. Bobak или Steppenmurmeltier).

Длина тела байбака достигает 60, а хвоста 15 сантиметров. Зверёк имеет довольно плотное телосложение. Шерсть короткая и мягкая. Шкурка у него песочно-желтого цвета с черной рябью на спине. Брюхо немного темнее и рыжее боков. Верх головы темнее спины. Щеки светлые, под глазами бурые или черные пестрины. Уши без рыжих тонов. Окаймление губ белое, на подбородке нередко имеется белое пятно. Конец хвоста черный. Масса достигает 10,3 кг. Выделены 3 подвида.

 


Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com