Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Статті
Дика дружба вовка і ведмедя
( 11 Votes )
Написав Lassi Rautiainen Переглядів - 3984   
Вівторок, 08 жовтня 2013 09:10

Дика дружба сірого вовка і ведмедяУ природі навіть дружба між такими різними тваринами, як бурий ведмідь і сірий вовк, що є споконвічними потенційними суперниками, теж можлива.

 

Ці знімки вдалося зробити відомому фінському фотографу дикої природи Лассі Раутіайнену (Lassi Rautiainen) десь у лісових нетрях Північної Фінляндії. Він став свідком незвичайної дружби між молодим бурим ведмедем і вовчицею. 56 - річний фотограф протягом десяти днів спостерігав, як двоє найвідоміших хижаків, які є потенційними конкурентами і навіть ворогами в умовах дикої природи, влаштовували кожен вечір «романтичні вечері», ділячись, спійманою здобиччю один з одним.

 

 

 

 
Мисливська теріофауна України: видовий склад і вернакулярні назви
( 10 Votes )
Написав І. Загороднюк, І. Дикий Переглядів - 136472   
Середа, 29 серпня 2012 15:02

Розглянуто проблеми називництва і використання зоонімів в українській мисливській термінології. Проаналізовано використання асоціативних і власних назв тварин, використання запозичених назв, типових морфем при словотворенні, питання використання біноменів тощо. Розглянуто недоліки вживання низки узвичаєних назв, з якими може бути пов'язаний значний недооблік фактичного різноманіття мисливської фауни. Розглянуто етимологію й історію вживання контроверсійних і конкуруючих назв родів та видів. Запропоновано зміни до офіційних переліків мисливських видів.

 
Загублений світ Європи
( 15 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 7151   
П'ятниця, 01 червня 2012 12:03

Тваринний світНезважаючи на те, що на дворі двадцять перше століття використовувані любителями природи дідівські методи вивчення дикої, живої природи до цих пір ще себе не вичерпали. Чи знаєте Ви скільки нових видів тварин було відкрито аматароми зоологами в останні десятиліття? Так от, стараннями зоологів-любителів за останні півстоліття тільки на території Європи було відкрито кілька сотень нових видів тварин, і їх кількість продовжує зростати.

 

Здавалося б, якщо де і шукати нових тварин, то вже точно не на батьківщині зоології та Карла Ліннея: кілька століть європейські дослідники описували нових тварин, починаючи з тих, що живуть у них під боком. Але тут у журналі PLoS ONE з'явилася стаття, автори якої (а їх аж 51 чоловік), повідомляють, що Старий Світ до цього дня залишається чимось на зразок конан-дойлівського "загубленого світу": з середини минулого століття тут було відкрито більше 770 нових видів.

 
Хвороби тварин небезпечні для людини
( 17 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 20587   
Вівторок, 13 березня 2012 11:45

Хвороби тваринЗагальні для людей і тварин інвазійні та інфекційні хвороби, носять назву антропозоонозів. Людина може заразитися такими хворобами при контакті з тваринами та їх трупами (наприклад, мисливці можуть заразитися під час зняття шкур, або при обробці тваринної сировини). Крім того зараження може відбутися і через споживання м'яса та інших тваринних продуктів заражених тварин, а також через заражену воду, та через сторонніх переносників - комарів, інших кровососних комах та кліщів. Щоб уникнути небезпеки бути зараженим важливо знати основні прояви таких хвороб їх розвиток, вміти їх визначати та запобігати їх виникненню, особливо це актуально для мисливців.

 
Птахи орієнтуються за допомогою феромагнітів
( 6 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 45911   
Вівторок, 02 листопада 2010 13:16

Як птахи орієнтуються в польотіБагатьом цікаво, як же птахам вдається без карт пролітати тисячі кілометрів і безпомилково потрапляти в призначений пункт.

 
Найшвидші тварини світу
( 39 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 35626   
Вівторок, 05 жовтня 2010 12:44

 Найшвидші тварини світуНайшвидше з усіх живих істот пересувається, а точніше, летить сапсан. Цей хижий птах родини соколових, поширений на всіх континентах, окрім Антарктиди, розміром з сіру ворону, здатен розвинути швидкість понад 320 км/год!

 
Як витягнути з тіла кліща
( 11 Votes )
Написав editor Переглядів - 16954   
Понеділок, 21 червня 2010 09:16

Як витягнути з тіла кліщаНасамперед слід зрозуміти, що найкраще зроби все можливе щоб кліщ не попав у тіло людини. Для цього перед виходом в ліс потрібно підібрати правильний одяг. Він повинен бути світлих тонів з гладкої не ворсистої тканини, щоб кліщеві було важче зачепитися. На тіло потрібно надіти обтягуючу білизну, щоб у лісового кліща було менше шансів непоміченим проповзти до відкритої шкіри.

 

 
Панти марала - безцінний дар природи
( 20 Votes )
Написав Олег Хорошун Переглядів - 14377   
П'ятниця, 04 червня 2010 16:54
Панти марала Cervus elaphus sibiricus

Панти - молоді, весняні роги ізюбра, марала, справжнього оленя, до спадання з них сорочки, лика, що закупляються в Китай на лікарське зілля. Тлумачний словник Даля, 1866

Панти - молоді не окостенілі роги марала, ізюбра або плямистого оленя, витяжка з яких вживається для приготування ліків. Тлумачний словник Ожегова, 1949 р.
Панти - не окостенілі, покриті шкірою з шерстю роги оленів - благородного (марал, ізюбр) і плямистого. Використовуються для приготування стимулюючого лікарського засобу пантокрину. Для отримання пантів, оленів розводять у спеціальних господарствах. Великий енциклопедичний словник.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 4

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com