Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Вовки
Вовки приймають рішення спільно, собаки - наказують і підкоряються
( 8 Votes )
Написав Science News Переглядів - 3467   
П'ятниця, 22 серпня 2014 12:29

Вовки - демократиВовки - це настільки загадкові тварини, що досліджувати їх життя і повадки вчені продовжують і по сьогодні, при цьому, вони не припиняють нас дивувати все новими та новими фактами та відкриттями. Не даремно про сірого вовка, якого людство знає тисячі років, існує стільки легенд і міфів, скільки не має про жодну іншу тварину. Щоправда, різні групи вчених можуть припускатись дещо різноманітних поглядів. Так, одні вважають, що вовки не такі розумні як вважалося, інші ж, припускають, що то вовки приручили людину. Проте як би там не було, той факт що вовки так чи інакше впливають на наше життя залишається доконаним, адже це все таки, санітари лісу... Останні дослідження вчених у сфері поведінки вовків показують різницю у ставленні до прийняття рішень зграєю собак, і вовків, що також становить певний інтерес, і зароджує сумніви щодо походження собаки від вовка.

 
Вовки виють, як хочуть
( 12 Votes )
Написав Current Biology Переглядів - 16046   
Вівторок, 27 серпня 2013 12:36

Вовки виють як хочутьВсі знають, що вовки виють, але ніхто не знає, чому вони це роблять. Точніше, якісь здогади у біологів на цей рахунок були завжди, і не одне дослідження присвячене вовчому виттю. Скажімо, приблизно 50 років тому вперше було висловлено припущення, що вовче виття - це спосіб підтримки і зміцнення соціальних зв'язків, особливо тоді, коли тварини виявляються розділені. Крім того, виявилося, що характер виття залежить від розміру зграї і присутності домінантної особини.Однак вчених все одно мучило одне і те ж питання: вовче виття - це свідомий акт чи просто рефлекс на щось, наприклад, на стрес?

 
Як стародавні вовки людей приручали
( 19 Votes )
Написав National Geographic Переглядів - 7523   
Вівторок, 05 березня 2013 17:01

Вовк в лісіХто ж зробив перший крок? 

 

Брайан Хейр і Ванесса Вудс з Університету Дьюка (США) виступили з обгрунтуванням не те що нової, але все ще не надто очевидної гіпотези про те, що не людина приручала домашніх тварин. Все було прямо навпаки.


У книзі «Собачий геній» (The Genius of Dogs) вчені, як випливає з назви, сконцентрувалися на проблемі доместикації кращого друга людини.

-----

Интересуют кухни на заказ в Киеве? Компания "Эфес" производит мебель из экологических материалов на любой вкус и кошелек. Ознакомиться с предложением компании можно на сайте по ссылке что выше. Преимуществ множество - собственное производство, экологические материалы, безупречная репутация, высокое качество, доступные цены ...

-----

 
Вовки не такі розумні як вважалося
( 20 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 7252   
Середа, 02 листопада 2011 14:15

ВовкиЗдавна вовків вважали одними з найбільш кмітливих тварин, що підтверджує і спосіб, яким вони полюють - хижаки женуть здобич на іншого члена зграї, що сидить у засідці. На підставі цього був зроблений висновок про те, що вовки є високо соціалізованим тваринами, оскільки вважається, що без спілкування між членами зграї вони не змогли б координувати свої дії.

 

Тим часом, висока соціалізація у цих тварин може виявитися міфом - на думку американських зоологів, щоб полювати подібним чином, вовкам зовсім не потрібна ні координація, ні комунікація.

 
Казки і бувальщина про сірого вовка
( 23 Votes )
Написав shkolazhizni.ru Переглядів - 10699   
Понеділок, 03 жовтня 2011 15:47

ВовкВовк - звір, без якого важко уявити життя, міфологію та фольклор жителів Північної півкулі. Хто ж він - оббреханий недругами "санітар природи" чи найнебезпечніший лісовий хижак?

 

Про вовків з народної мудрості:

Не клади вовку пальця в рот;

Голодний, як вовк;

Вовком дивитися;

 

 
Побільшало вовків. Хижаки стали агресивніші, сміливіші
( 17 Votes )
Написав Сніжана РУСИН Переглядів - 9487   
Неділя, 09 січня 2011 23:22

Побільшало вовків. Хижаки стали агресивніші, сміливішіУлітку вовки живуть високо в горах. Полюють на косуль, оленів, нападають на кошари з вівцями. У серпні, коли дичини в лісах меншає, спускаються ближче до населених пунктів. Найнебезпечніші вовки навесні, коли їжі зовсім мало.

 

На Закарпатті за останні п’ять років побільшало вовків. Хижаки стали агресивніші, сміливіші. До селянських обійсть заходять і вночі, й удень.

Найбільше від нашестя вовків страждають села Міжгірського району, що розташовані на території парку Синевир. Відстрілювати хижака у заповідній зоні заборонено.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

сторінка 1 з 3

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com