Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Вовки


Вовки - Закони вовчого життя
( 10 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10278   
Понеділок, 23 листопада 2009 15:01

ВовкСеред представників нашої фауни вовк – найбільший хижак. Споконвічна увага людини до вовка, передовсім, обумовлена хижими нахилам цього звіра. І в наш час періодично надходять розпачливі протирічливі повідомлення з сіл про те, що були вовки, накоїли шкоди. То який же він, цей вовк?

 

 
Волки атакуют Одесскую область
( 8 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 8536   
П'ятниця, 03 жовтня 2008 02:53

wolf_ukraine.jpg   Популяция волков в Одесской области растет с каждым днем, утверждают охотники, передает РИА «ГЛАС». Главный специалист отдела охоты Одесского областного охотохозяйства Владимир Мельников рассказал, что сегодня серого хищника можно встретить не только на севере области – как раньше, - но и в других районах – Саратском, Татарбунарском и прочих.

Численность волков в одной стае стала доходить до 10 особей. А общее количество волков в регионе составляет несколько сотен.

 

 
Нестандартна зграя
( 3 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 9014   
П'ятниця, 30 травня 2008 16:07

Важко повірити, що зупинившись поблизу одного з лісових масивів Городоцького району Львівщини, прямо з вікна автомобіля можна побачити на узліссі дрімаючого... вовка! Пересічна людина, знайома з сіроманцем хіба що завдяки телевізору,  сприймає його як  крупного собаку, і лише мисливець, пригледівшись, розуміє, що перед ним – одвічний ворог нашого роду, щоправда, з дещо дивною поведінкою. Відчувши погляд людини, „нестандартні” вовки  дивляться в бік авто, намагаючись вгадати наступні дії двоногих, але особливої тривоги не виявляють.

 
Дикий світ - Народжені полювати
( 3 Votes )
Написав Юрій РУДЕНКО Переглядів - 12475   
П'ятниця, 18 липня 2008 18:55

volk_tustan.jpgСцени з життя крупних хижаків наших широт можна бачити в основному з екранів телевізорів в інсценованих ситуаціях. В дійсності ж реалії виглядають трохи інакше і щоб  стати їх свідком, треба лише щоб просто пощастило. Наприклад, як це іноді буває на Сколівщині,  прямо обабіч траси Київ-Чоп між Коростовим та Козевою. Це місце сіроманці іноді використовують ну майже для показових полювань.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

сторінка 3 з 3
Powered by HuntingUkraine.com